آخرین اخبار

پربیننده ها

20. آبان 1399 - 18:54   |   کد مطلب: 30318
فرماندار هرسین گفت: درخواست عشایر منطقه این بود که پیگیری شود چرا با وجود اینکه برخورد فیزیکی با آنها شده است در استان خوزستان هیچگونه پیگیری از سوی استاندار خوزستان صورت نگرفته و با متخلفان برخورد نشده است.

عبادالله کنجوریان فرماندار هرسین در گفتگو با دیوانگاه در خصوص بررسی مشکلات عشایر کوچرو مستقر در منطقه اظهار داشت:  در مراجعه به محل استقرار عشایر کوچرو در محدوده شهرستان هرسین که با حضور دکتر علی رضایی نماینده مردم هرسین در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولین محلی صورت گرفت مشکلات این قشر زحمتکش مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی افزود: موضوع اول مشکل استقرار عشایر کوچرو در منطقه گرمسیری خوزستان است که مدتی است در جریان کوچ عشایر به این مناطق منجر به درگیری فیزیکی با افراد بومی منطقه شده بود.

 

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: درخواست عشایر منطقه این بود که پیگیری شود چرا با وجود اینکه برخورد فیزیکی با آنها شده است در استان خوزستان هیچگونه پیگیری از سوی استاندار صورت نگرفته و با متخلفان برخورد نشده است.

 

کنجوریان در ادامه اظهار داشت: در این دیدار دکتر علی رضایی نماینده حوزه انتخابیه هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی با نماینده مجلس آن منطقه تماس گرفتند و قول هایی داده شد که موضوع حتما پیگیری شود و اگر نیاز شود در جلسه شورای تامین منطقه مطرح شود که جا دارد از پیگیری نماینده شهرستان تشکر کنیم .

 

وی ادامه داد: موضوع دوم بحث تامین گاز مصرفی و سوخت بود که از طریق مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان کرمانشاه پیگیری ها صورت گرفت و قول هایی داده شد که با قید فوریت مشکل سوخت این عشایر زحمت کش مرتفع شود.

دیدگاه‌ها

مم با دیدن این عکس متاسف شدم وقتی نماینده شهرستان و فرماندار شهرستان بدون ماسک و بدون هرگونه رعایت فاصله گذاری اجتماعی در این عکس در انظار عمومی ظاهر می شوند انسان یاد سخنان رهبر معطم انقلاب میفته که فرمودند وقتی کسی از مردم و مسولین ماسک نمیزند من از ان پزشک و پرستار خجالت میکشم آیا ز نطر اقایان مسولین حرف معطم له حجت نیست؟

دیدگاه شما