آخرین اخبار

پربیننده ها

22. آبان 1399 - 19:36   |   کد مطلب: 30323
فرماندار هرسین گفت: طبق برآوردها رعایت مردم از 45درصد به 75درصد رسیده است و قطعاً منتظر تاثیر این محدودیت های قبلی در روزهای آینده هستیم.

عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در گفتگو با دیوانگاه اظهار داشت: ما با وجود شرایط قبلی و مقایسه آن با شرایط فعلی منتظر وضعیت ناگواری بودیم ولی با وجود محدودیت های ایجاد شده و با همکاری کلیه ادارت و ارگان ها و مردم فهیم هرسین یک احساس رضایت بخشی ایجاد شده که از اتفاقات ناگوار فاصله گرفته ایم.

 

وی افزود: البته این نباید باعث شود که فکر کنیم همه چیز تمام شده است و باید پروتکل ها را بیشتر رعایت کنیم، طبق برآوردها رعایت مردم از 45درصد به 75درصد رسیده است و قطعاً منتظر تاثیر این محدودیت های قبلی در روزهای آینده هستیم.

 

فرماندار شهرستان تصریح کرد: در بحث محدودیت ها در معابر اصلی هرسین هم با مشورت های صورت گرفته محدودیت ها را در برخی معابر برداشتیم و تنها در یک نقطه مرکزی شهر در حال حاضر ممنوعیت تردد خودرویی وجود دارد.

 

کنجوریان اظهار داشت: همه ادارات در بحث مقابله با کرونا باید در کنار شبکه بهداشت باشند و کمک کنند در رفع مشکلات و پای کار بیایند و هر کدام به نوبه خود رعایت کنند و اطلاع رسانی داشته باشند.

 

وی افزود: در بحث دستفروش ها مصمم هستیم که خیابان اصلی را از دستفروش ها خالی کنیم چرا که شکل قشنگی برای شهر ندارد و چندین مکان هم برای استقرار آنها در نظر گرفته شده است.

 

 

دیدگاه‌ها

امیدوارم سخنان امید بخش شما موجب کاهش حساسیت مردم نشود کاش با به کار گیری نیروهای راهنمایی رانندگی نسبتبه ایجاد محدویت های مقطعی موجب حفط حساسیت مردم شوید و با گردس اتومبیل های هشدار دهنده همچنان مردم وصعیت اضطرای را حس کنند

دیدگاه شما