نمایش 1 - 10 از 86
گرما از راه نرسیده هرسینی‌ها به مشکل برخوردند؛
علی رغم افتتاح پروژه تصفیه خانه آب شرب هرسین قطعی ها مکرر آب و افت فشار در این روزها باعث گله مندی مردم شده و این در حالی است که مسئولین در این خصوص اظهار نظرهای متناقضی لرلئه می دهند.
دیوانگاه گزارش می دهد/
شهرستان هرسین با اثار و جاذبه های گردشگری متنوع و اماکن اقامتی مجهز در دو بخش مرکزی و بیستون مکانی منحصر بفرد برای ثبت خاطرات گزدشگران در سفرهای نوروزی می باشد.
در این گزارش سعی داریم اشاره ای گذرا به رویدادهای مهم سال96در شهرستان هرسین و اختصارا شرح هر کدام از آنها بپردازیم
دیوانگاه گزارش می دهد/
فیروز ناصری معلم بازنشسته ای است که این روزها در هرسین به کارآفرینی در حوزه بافت گلیم مشغول است.
لزوم حل یک مشکل در هرسین؛
امروزه در شهر هرسین از هر محله ای که بگذرید به وضوح می توان خرید و فروش دام را در برخی از مکان ها مشاهده کرد.
استمرار بی توجهی به تولید و تضییع تنها ظرفیت های شهرستان/
نزدیک به یک ماه است که با فرا رسیدن فصل برداشت محصول چغندر و در نتیجه انتقال آن به کارخانه زمزمه هایی از عدم توان در تحویل محصول کشاورزان و برخی مشکلات دیگر به گوش می رسد.
دیوانگاه گزارش می دهد//
در حالی که یک کتابفروشی برای فعالیت در هرسین باید حتما دارای مجوز باشد متأسفانه مشاهده می شود که نزدیک به 20مغازه فروش و عرضه قلیان و متعلقات آن بدون مجوز فعالیت به حال خود رها شده اند.
بختک بحران بر تارو پود بازمانده کارخانجات نساجی استان /
کارخانه کرب ناز در مسیر تولید فراز و نشیب های فراوانی داشته و در این مدت مدیران مختلفی را هم عوض کرده است و امروز علی رغم وعده های داده شده برای نجات آن از ورشکستگی و بازدید های مختلف از سطح فرماندار تا استاندار و وزیر از این صنعت متأسفانه خبر های نگران کننده ای از احتمال تعطیلی آن به گوش می رسد.
گزارش//
شهرستان هرسین از جمله مناطقی است که به دلیل دارا بودن ویژگی تولید هنر صنعت های مخنلف و به ویژه در زمینه گلیم با کیفیت و مرغوب می تواند با تبیین سیاست های حمایتی از هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی شهرستان به یک مبع خوب اشتغالزایی تبدیل شود.
معضلی که نیازمند نگاه اورژانسی است؛
بیکاری در هرسین معضلی است که اگر برای آن فکری نشود موجب افزایش مهاجرت از این شهرستان خواهد شد.

صفحه‌ها