نمایش 1 - 10 از 94
شهرستان هرسین یکی از معدود شهرستان های استان کرمانشاه است که به واسطه داشتن آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز دارای پتانسیل فراوانی در تولید محصول به صرفه و پر سود زعفران است.
هشدار به مسئولین//
شهر هرسین در برابر سیل های احتمالی دفاعی ندارد و سرازیر شدن چندین هزار تن گل و لای در بارندگی و سیل اخیر که در یک و نیم ساعته صورت گرفت نشان داد که به سایر مشکلات هرسین هم باید مشکل سیل بنده های مقغود با مدفون شده را اضافه کرد.
ثروتی که هدر می رود؛
خام فروشی معادن هرسین معضل بزرگی است که بایستی به آن توجه ویژه ای صورت بگیرد زیرا موجب هدر رفتن ثروت می شود.
بلاتکلیفی آینده شغلی جمعیت فعال هرسین در سایه بی تدبیری ها؛
چند سالی است که ساختمان فنی و حرفه ای شماره 2 شهرستان هرسین به گفته مسئولین به دلیل عدم تأمین نیروی انسانی و مربیان مورد نیاز برای این مرکزاجاره داده شده است.
در انتظار یک تدبیر؛
یکی از چالش‌های شهرستان های هرسین نبود نیروی انسانی کافی در برخی سازمان‌ها و ادارات دولتی و در مقابل انباشت نیرو در برخی دیگر از ادارت است
با آغاز مهلت تبلیغات انتخاباتی:
بر اساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، طبق ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس و ماده ۴۰ آئین نامه اجرایی آن درباره زمان شروع و پایان فعالیت های تبلیغاتی نامزدها مهلت آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیداها از بامداد امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن آغاز شد.
از حرف تا عمل مسئولین در تقویت گردشگری/
ساعت آبی یا حوض سنگی مستقر در این مجموعه باستانی در کاوش های باستان شناسی مربوط به دوره ساسانی میباشد که این روز ها به دلیل حفاری های صورت گرفته در اطراف و جریان داشتن آب در داخل و اطراف آن مورد فرسایش و حتی تخریب قرار گرفته است.
در حالی که آبفای هرسین پیوسته در حال تعمیر سیستم فرسوده شهر است در طرف دیگر مردم بدور از هر گونه اطلاع از این شرایط ،در نقاط مختلف به یک باره با قطعی آب مواجه می شوند .
گرما از راه نرسیده هرسینی‌ها به مشکل برخوردند؛
علی رغم افتتاح پروژه تصفیه خانه آب شرب هرسین قطعی ها مکرر آب و افت فشار در این روزها باعث گله مندی مردم شده و این در حالی است که مسئولین در این خصوص اظهار نظرهای متناقضی لرلئه می دهند.
دیوانگاه گزارش می دهد/
شهرستان هرسین با اثار و جاذبه های گردشگری متنوع و اماکن اقامتی مجهز در دو بخش مرکزی و بیستون مکانی منحصر بفرد برای ثبت خاطرات گزدشگران در سفرهای نوروزی می باشد.

صفحه‌ها