logo-samandehi

آخرین اخبار

مطالب گردشگري

فرماندار شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه:
فرماندار شهرستان هرسین از بازدید مجموعاً 357209نفر از مناطق تاریخی، تفریحی و توریستی هرسین و بیستون در ایام نوروز خبر داد.
ستاد اسکان نوروزی شهرستان هرسین خبر داد/
مراکز اقامتی آموزش و پرورش شهرستان هرسین در ایام نوروز با خدمات دهی مطلوب پذیرای مهمانانی از نقاط مختلف کشور بودند.
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین :
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان از بازدید 19200 نفر از مناطق گردشگری در هرسین و بخش بیستون تا پایان روز چهارم فرودین خبر داد.
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین :
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین گفت: در ایام نوروز در طول هفته سه نوبت از اماکن اقامتی و رستوران های بین راهی بازرسی صورت میگیرد.
صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه و تنی چند از مسئولین جلسه ستاد تسهیل سفر های نوروزی در هرسین برگزار شد.
دیوانگاه گزارش می دهد/
شهرستان هرسین با اثار و جاذبه های گردشگری متنوع و اماکن اقامتی مجهز در دو بخش مرکزی و بیستون مکانی منحصر بفرد برای ثبت خاطرات گزدشگران در سفرهای نوروزی می باشد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هرسین:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هرسین: استقرار چهار اکیپ خدمات رسان در ایام نوروز خبر داد.
رئییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خبر داد/
رئییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از معرفی 26نفر گلیم باف هرسینی جهت اخذ بیمه صنایع دستی به مرکز استان خبر داد.
رئیس اداره صنایع دستی و گردشگری هرسین از اجرای دوره آموزشی صنایع دستی و گلیم بافی در روستای چغاسعید این شهرستان خبر داد.
فرماندار هرسین در خصوص انتشار برخی مطالب مبنی بر وجود حفاریهای غیر مجاز در سراب هرسین گفت: شایعات حفاریهای غیر مجاز در سراب هرسین را قویاً تکذیب می کنیم.
کاوش های باستان شناسی در محوطه گنج دره هرسین از 16مرداد ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
با حضور باستان شناسان داخلی و خارجی /
با حضور باستان شناسان داخلی و خارجی دور جدید کاوش ها و تعیین حریم در گنج دره هرسین آغاز شد.
مسئول باستان شناسی پروژه ساماندهی پارک توحید هرسین در گفتگو با دیوانگاه:
مسئول باستان شناسی پروژه ساماندهی پارک توحید هرسین گفت: اصل کار ما در فاز دوم کار بر روی حوض سنگی است ولی با این وجود ما نماینده میراث هستیم و نسبت به بقیه آثاری که در این محوطه هستند کار انجام می دهیم تا در نهایت در بازدید عموم قرار گیرند.
مدیر اجرایی پروژه ساماندهی پارک توحید(سراب) هرسین :
مدیر اجرایی پروژه ساماندهی پارک توحید(سراب) هرسین و پیمانکار پروژه گفت: فاز دوم پروژه حدود 5هزار متر است که قرار بر این است بطور کاملاً طبیعی اجرا شود و هیچ نمودی از مدرنیه در آن دیده نشود.
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان :
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین گفت : با پیگیری اداره میراث شهرستان وبا حمایت فرماندار محترم جناب اقای دکتر شاه آبدی ودادستان محترم شهرستان هرسین جناب اقای ایمانی مقدم طبق قانون از تجاوز به محدوده آثار تاریخی گنج دره رفع تصرف شد.

صفحه‌ها