logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اخبار هرسین

با حضور مديركل جهادكشاورزي استان كرمانشاه صورت گرفت:
طي نشستي با حضور فرماندار ، مديركل جهادكشاورزي استان كرمانشاه ، معاون بهبود توليدات دامي اداره كل جهاد كشاورزي استان كرمانشاه ، رئيس مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي استان كرمانشاه وضعيت كشاورزي و امورات مربوط به كشت پاييزه در شهرستان هرسين بررسي شد.
فرماندار شهرستان در راستای پیگیری اجرای پروژه های عمرانی از تأسيسات و تصفيه خانه آب شرب شهر هرسين بازدید کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین:
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: کشنده هوو حامل محموله لوازم خانگی، به دلیل نقص فنی در آتش سوخت.
آیت‌الله جنتی در افتتاحیه سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری:
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور برخی از مسئولان در کمیته سیاسی خبرگان برای پاسخگویی درباره مسئله نفوذ گفت: ما به‌عنوان خبرگان باید درباره مسئله فتنه و نفوذ به رئیس‌جمهور تذکر دهیم.
دیوانگاه گزارش می دهد//
مدیران کشاورزی ما از طرفی نسخه کاشت گیاهان کم آب مانند کلزا و زیره و پر کردن چاه ها را برای کشاورزان می پیچند و از طرفی در بستر رودخانه ای که بیش از پنجاه روستا از قبل آن امرار و معاش می کنند شالیکاری را ترویج می دهند.
یادداشت//
سیاسی کاری و استمرار عزل و نصب های بی مورد در سیستم آموزشی هرسین به غیر از ظلم به توسعه فرهنگی و انتقال ارزش ها هیچ چیز دیگری نمی تواند باشد.
با حضور معاون فرماندار ، کارشناسان شبکه های بهداشت ودرمان ، روساي ادارات راهداري و حمل نقل جاده اي و فرماندهان پليس راههاي شهرستان هاي هرسين ، صحنه ، كنگاور و سنقر كميته منطقه اي جامعه ايمن در محل فرمانداری هرسین تشکیل شد.
رئیس آموزش و پرورش هرسین گفت: در ارزیابی منتشر شده توسط اداره کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه میانگین نمرات دانش آموزان پایه سوم هرسین 100درصد رشد داشته است.
با حضور فرمانده کل قوا
در آستانه هفته دفاع مقدس، مراسم دانش‌آموختگی، اعطای درجه و سردوشی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
همایش توجیهی هیئات مذهبی,مداحان,هیأت امنای مساجد شهرستان هرسین/
صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان همایش توجیهی هیئات مذهبی,مداحان,هیأت امنای مساجد در اداره تبلیغات اسلامی هرسین برگزار شد
پشت پرده سیاسی شدن بنزین در دولت یازدهم؛
نیمه دوم سال 92 بود که بحث آلاینده بودن بنزین داخل بر سر زبان ها افتاد. عده ای از کارشناسان و دوستاران محیط زیست از سرطان‌زا بودن بنزین های داخلی که در پتروشیمی های داخل و تحت شرایط تحریم تولید شده بودند، سخن گفتند تا جایی که واردات بنزین افزایش و تولید بنزین داخلی به شدت کاهش یافت.
فیلم‌ها و تصاویر خود از آماده‌سازی هیئت‌ها و تکایای حسینی و مراسم‌های عزاداری در ایام ماه محرم و صفر را برای ما ارسال کنید.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان:
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین گفت: مبلغ جمع آوري شده در جشن ملي عاطفه هاي امسال تا این لحظه حدود یک میلیاردو160میلیون ریال بوده که با این مقدار توان تأمین نیاز 70 درصد از نیاز دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند را داریم.
طي جلسه اي با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه ناحيه هرسين ، فرمانده انتظامي و ساير ادارات برنامه هاي هفته دفاع مقدس در شهرستان هرسين تشريح شد.
مدیر جهاد کشاورزی هرسین :
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از آغاز برداشت محصول چغندر از مزارع هرسین و بخش بیستون خبر داد.

صفحه‌ها