logo-samandehi

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های این هفته گفت: برخی ها گفتند امضای جان کری تضمین است، الان بروید و تضمین آنرا پیدا کنید، رهبر انقلاب فرمودند: به اروپایی ها هم اعتماد نکنید چرا که آنها هم قابل اعتماد نیستند.
امام جمعه موقت هرسین :
امام جمعه موقت هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: آنها که می گفتند اگر برجام بر سر سفره های مردم بیاید نان خوردن است بیایند و نتیجه آنرا ببینند.
فرمانده سپاه ناحیه و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هرسین به مناسبت 12اردیبهشت ماه روز معلم و آغاز هفته عقیدتی سیاسی در سپاه بیانیه های جداگانه ای صادر کردند
امام جمعه هرسین:
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: نباید کسانی اجازه پیدا کنند که سپاه، این نیروی عزیز را تخریب کنند.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مردم ما نسبت به تولید داخل تعصب داشته باشند و این را به یک فرهنگ تبدیل کنند.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حدود 70درصد از شرکت کنندگان در مراسم اعتکاف امسال را همین قشر جوان و نوجوان قرار دادند و این بیانگر این است که جوان ما مناجات را دوست دارد.
نماینده مردم هرسین صحنه و کنگاور در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه:
حسن سلیمانی نماینده مردم هرسین صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی گفت: اتکا به خارج یعنی تصمیم گیری دیگران برای اقتصاد ما، ما باید از نسل جوان خود حمایت کنیم و از ظرفیت های قانون بودجه در راستای اشتغال و بکارگیری جوانان استفاده شود.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: توقعات از خیلی مدیران بیشتر بود ای کاش در خصوص مشکل اشتغال ثمرات بیشتری می دیدیم که این وضعیت فاجعه آمیز را قدری کاهش می دادیم.
با حضور فرماندار هرسین شانزدهمین جلسه کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان برگزار شد.
در این گزارش سعی داریم اشاره ای گذرا به رویدادهای مهم سال96در شهرستان هرسین و اختصارا شرح هر کدام از آنها بپردازیم
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: باید با اغتشاشگران و کسانی که مخل نظم و امنیت هستند به شدت برخورد شود.
دیوانگاه گزارش می دهد/
فیروز ناصری معلم بازنشسته ای است که این روزها در هرسین به کارآفرینی در حوزه بافت گلیم مشغول است.
امام جمعه موقت هرسین :
امام جمعه موقت هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته: اگر کسی بگوید ما هزینه ای نداده ایم این سادگی است، ما برای برجام هزینه های زیادی هم از لحاظ معنوی و هم از لحاظ مادی پرداخت کرده ایم.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مسئولین عظمت حضور مردم را فراموش نکنند.

صفحه‌ها

گفتگو