logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

یا حضور خانواده معظم شهدا و جانبازان/
صبح امروز با حضور خانواده معظم شهدا و جانبازان و به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) مراسم روز جانباز در هرسین برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه هرسین :
فرمانده سپاه ناحیه هرسین در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: سپاه پاسداران یک نیروی انقلابی، ولایتمدار و مردم محور است.
امام جمعه هرسین:
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: نباید کسانی اجازه پیدا کنند که سپاه، این نیروی عزیز را تخریب کنند.
حجت الاسلام جعفری :
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هرسین گفت: ولایتمداری، شجاعت و تکیه بر معنویت از شاخصه های سپاه پاسداران است.
فوری//
مدیر فوریت های پزشکی هرسین از اعزام یک بیمار تنفسی با وضعیت حاد با اورژانس هوایی به مرکز استان خبر داد.
رئیس بهزیستی هرسین خبر داد:
رئیس اداره بهزیستی هرسین از بررسی پرونده 40نفر در دومین دوره کمیسیون پزشکی تشخیص نوع و شدت معلولیت شهرستان خبر داد.
امام جمعه هرسین:
امام جمعه شهرستان هرسین با اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس در راستای حفظ نظم و امنیت، کارکنان نیروی انتظامی را مظهر افتخار و اقتدار کشور دانست.
فرماندار هرسین:
با حضور فرماندار هرسین جلسه هماهنگی جهت تحویل و الحاق تاسیسات و تجهیزات شبکه آب و فاضلاب روستای بلوردی به شهر بیستون برگزار شد.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف یک مورد زمین خواری به مساحت 17 هزار و 200 متر مربع و بازپس گیری اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
به همت خیرین شهرستان برگزار شد/
صبح امروز با حضور مسئولین علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراسم افتتاح کلینیک چشم پزشکی بیمارستان شهدای هرسین برگزار شد.
رئیس هیات فوتبال هرسین از دعوت شدن پنج بازیکن تیم فوتبال بانوان هرسین به اردوی تیم منتخب زیر 16 سال استان جهت حضور در رقابتهای لیگ بانوان زیر 16 سال کشور خبرداد.
فرماندار هرسین در خصوص اخبار منتشر شده در خصوص کتک کاری در جلسه شورای شهر بیستون گفت: چنانچه مستندات لازم ارائه شود متخلفین را به هیات حل اختلاف استان جهت برخورد لازم معرفی خواهیم نمود .
شنیده های موثق از وقوع در گیری در شورای شهرز بیستون حکایت دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین ازکشف یک مورد زمین خواری و باز پس گیری اراضی ملی در یکی از روستاهای این شهرستان به مساحت 10 هزار و 300 متر مربع خبر داد.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مردم ما نسبت به تولید داخل تعصب داشته باشند و این را به یک فرهنگ تبدیل کنند.

صفحه‌ها