logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

با حضور مديركل جهادكشاورزي استان كرمانشاه صورت گرفت:
طي نشستي با حضور فرماندار ، مديركل جهادكشاورزي استان كرمانشاه ، معاون بهبود توليدات دامي اداره كل جهاد كشاورزي استان كرمانشاه ، رئيس مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي استان كرمانشاه وضعيت كشاورزي و امورات مربوط به كشت پاييزه در شهرستان هرسين بررسي شد.
فرماندار شهرستان در راستای پیگیری اجرای پروژه های عمرانی از تأسيسات و تصفيه خانه آب شرب شهر هرسين بازدید کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین:
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: کشنده هوو حامل محموله لوازم خانگی، به دلیل نقص فنی در آتش سوخت.
دیوانگاه گزارش می دهد//
مدیران کشاورزی ما از طرفی نسخه کاشت گیاهان کم آب مانند کلزا و زیره و پر کردن چاه ها را برای کشاورزان می پیچند و از طرفی در بستر رودخانه ای که بیش از پنجاه روستا از قبل آن امرار و معاش می کنند شالیکاری را ترویج می دهند.
یادداشت//
سیاسی کاری و استمرار عزل و نصب های بی مورد در سیستم آموزشی هرسین به غیر از ظلم به توسعه فرهنگی و انتقال ارزش ها هیچ چیز دیگری نمی تواند باشد.
با حضور معاون فرماندار ، کارشناسان شبکه های بهداشت ودرمان ، روساي ادارات راهداري و حمل نقل جاده اي و فرماندهان پليس راههاي شهرستان هاي هرسين ، صحنه ، كنگاور و سنقر كميته منطقه اي جامعه ايمن در محل فرمانداری هرسین تشکیل شد.
رئیس آموزش و پرورش هرسین گفت: در ارزیابی منتشر شده توسط اداره کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه میانگین نمرات دانش آموزان پایه سوم هرسین 100درصد رشد داشته است.
همایش توجیهی هیئات مذهبی,مداحان,هیأت امنای مساجد شهرستان هرسین/
صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان همایش توجیهی هیئات مذهبی,مداحان,هیأت امنای مساجد در اداره تبلیغات اسلامی هرسین برگزار شد
فیلم‌ها و تصاویر خود از آماده‌سازی هیئت‌ها و تکایای حسینی و مراسم‌های عزاداری در ایام ماه محرم و صفر را برای ما ارسال کنید.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان:
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین گفت: مبلغ جمع آوري شده در جشن ملي عاطفه هاي امسال تا این لحظه حدود یک میلیاردو160میلیون ریال بوده که با این مقدار توان تأمین نیاز 70 درصد از نیاز دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند را داریم.
طي جلسه اي با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه ناحيه هرسين ، فرمانده انتظامي و ساير ادارات برنامه هاي هفته دفاع مقدس در شهرستان هرسين تشريح شد.
مدیر جهاد کشاورزی هرسین :
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از آغاز برداشت محصول چغندر از مزارع هرسین و بخش بیستون خبر داد.
سریال تحریم ها پس از برجام؛
امروز بر خلاف تیتر روزنامه اصلاح طلب که نوشته بود امضای کری(وزیر امور خارجه آمریکا) تضمین است، مشخص شده که امضای او هیچ ارزشی نداشته است.
ه مناسبت هفته دفاع مقدس و روز خانواده /
ه مناسبت هفته دفاع مقدس و روز خانواده همایش پیاده روی خانوادگی در هرسین برگزار شد.
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: هفته گذشته در درس خارج فقه تأکید کردند که تمام جهان اسلام در این خصوص باید مطالبه گر باشند و محکوم کردن صرف به درد نمی خورد، باید از اهرم های قوی تری استفاده کرد.

صفحه‌ها