logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

اخبار ویژه

با حضور اقشار مختلف مردم و در قالب دستجات و هیئت های سینه زنی مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) در هرسین برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه هرسین خبر داد :
فرمانده سپاه ناحیه هرسین از اعزام 228نفر از دانش آموزان شهرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.
معاون فرماندار هرسین گفت: 100 برنامه فرهنگی ، هنری ، ورزشی و افتتاح 20 پروژه عمرانی ، خدماتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال در شهرستان هرسین در دهه فجر برگزار میشود..
گزارش تصویری//
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) دارالمومنین هرسین یکپارچه در سوگ و عزاست و در گوشه و کنار این شهر مراسم‌های عزاداری برپا شده است.
در پی کسب مقام اول درصد قبولی و مقام دوم میانگین نمرات امتحانات نهایی استان در مقطع متوسطه دوم آیین تجلیل از مدیران و دبیران متوسطه دوم در هرسین برگزار شد،
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان خبر داد:
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین از اعزام 90 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس توسط این مدیریت خبر داد.
رهبر انقلاب در پیام به پنجاه وچهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری گفت: باید با احیاء آئین های سنتی و بازی های قومی و محلی ضمن ایجاد جذابیت برای گردشگران رونق اقتصادی ایجاد کنیم.
صبح امروز با حضور مسئولین و پس از پیگیرهای صورت گرفته بلاخره دستگاه سی تی اسکن جهت نصب و راه اندازی به بیمارستان شهدای هرسین تحویل داده شد
از حرف تا عمل مسئولین در تقویت گردشگری/
ساعت آبی یا حوض سنگی مستقر در این مجموعه باستانی در کاوش های باستان شناسی مربوط به دوره ساسانی میباشد که این روز ها به دلیل حفاری های صورت گرفته در اطراف و جریان داشتن آب در داخل و اطراف آن مورد فرسایش و حتی تخریب قرار گرفته است.
صبح امروز و در ادامه دیدارهای مردمی در ادامه دیدارهای مردمی رییس کل محترم دادگستری استان با حضور در مسجد مصلی حضرت آیت الله حجتی( ره) با مردم هرسین دیدار کرد.
در حالی که آبفای هرسین پیوسته در حال تعمیر سیستم فرسوده شهر است در طرف دیگر مردم بدور از هر گونه اطلاع از این شرایط ،در نقاط مختلف به یک باره با قطعی آب مواجه می شوند .
فرمانده انتظامی شهرستان عنوان کرد:
فرمانده انتظامی هرسین گفت: با تلاش ماموران پلیس این شهرستان از ابتدای دی ماه تاکنون 21 توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شده اند.
رییس اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون :
باقری رییس اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون در نشست انجمن اولیا ومربیان مدارس هیات امنایی شهید بهشتی وشهید دستغیب ، حضور ا ولیا ونقش مشارکتی آنها را در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بسیارموثر دانست.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال ۴۸ ساعته خبر داد که با توجه به وسعت و همزمانی رقابت نمونه مشابهی در جهان ندارد.
چراغی در گفتگو با دیوانگاه:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان هرسین از توزیع 30تن برنج تنظیم بازار در هرسین و بخش بیستون خبر داد.
علی اشرف ایازنیا در گفتگو با دیوانگاه:
مدیر امور آب هرسین از مسدود کردن 53حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای سال جاری در شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام اجرایی:
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: شورای نگهبان با دقت و وسواس پرونده های کاندیدا ها را بررسی کند و به حاشیه سازی ها توجه نکند.
مراسم راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور، در هرسین از مقابل مسجد مصلی آیت الله حجتی(ره) برگزار شد..