تصویری، تشریحی/

اجرای مرحله اصلی رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در هرسین

سرویس: جهاد و شهادتکد خبر: 19574|13:04 - 1394/07/16
نسخه چاپی
اجرای مرحله اصلی رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در هرسین
با حضور مسئولین نظامی و انتظامی و مسئولین ادارت و ارگان های شهرستان مرحله اصلی رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در هرسین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، صبح امروز با حضور مسئولین ادارات و ارگان های نظامی و انتظامی شهرستان و با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس هرسین و بیستون مرحله اصلی رزمایش بزرگ الی بیت المقدس با اجرای تاکتیک های رزمی و اجرای آتش در منطقه عمومی قلعه جوق(اردوگاه قدس) برگزار شد.

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این مراسم ضمن تقدیر از حضور مسئولین و تشکر از زحمات بسیجیان و مسئولین گردان های بیت المقدس شهرستان اظهار داشت تدابیر و درایت با کفایت بیناگذار انقلاب و رهبر انقلاب و پشتیبانی بسیجیان از ولایت فقیه است

وی افزود هر کدام از ما در جایگاهی که داریم اگر به وظیفه خود عمل کنیم موجبات رشد و بالندگی و پیشرفت نظام را فراهم خواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین در ادامه خاطرنشان کرد هدف از برگزاری این رزمایش نشان دادن اقتدار و بالا بردن توان نظامی نیروهای بسیجی است و این بسیجیان آمادگی مقابله با هرگونه تهدید را دارند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان به بیان مطالبی در خصوص وضعیت امروز کشور در جهان و لزوم هوشیاری هر چه بیشتر مسئولین پرداخت.

پایان بخش این مراسم اجرای تاکتیک های نظامی توسط نبیروهای بسیجی مستقر در منطقه بود.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد