در مراسمی از بازیگران و عوامل اجرایی نمایش پدرانه تجلیل شد+تصویر

سرویس: فرهنگیکد خبر: 25054|14:12 - 1395/04/14
نسخه چاپی
در مراسمی از بازیگران و عوامل اجرایی نمایش پدرانه تجلیل شد+تصویر
با حضور امام جمعه محترم ، فرماندهی محترم سپاه ناحیه و مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین در مراسمی از بازیگران و عوامل اجرایی نمایش پدرانه تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه،مراسم تجلیل از بازیگران و عوامل اجرایی نمایش پدرانه با حضور امام جمعه محترم ، فرماندهی محترم سپاه ناحیه و مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین در مکان دفتر امام جمعه برگزار شد.

ملکیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین در این مراسم با تقدیر و تشکر از کارگردان ، بازیگران و عوامل اجرایی نمایش تئاتر پدارنه از حمایت های دفتر امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهی سپاه ناحیه و سایر مسئولین ادارات شهرستان جهت برگزاری برنامه های فرهنگی هنری قدردانی کرد.

در ادامه حضرت حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین ضمن خوش آمد به حاضرین و  آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار داشت صحبت در خصوص مباحث فرهنگی و هنری بسیار زیاد است و ما نمی خواهیم شعاری صحبت بکنیم اما در واقع باید گفت اولین هنرمند خود خداوند است که اینگونه پیامبران ، امامان ، موجودات ، جهان هستی و ... را آفریده است.

وی  خطاب به هنرمندان افزود: همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند که    " تئاتر منبر است و حتی فراتر از منبر "کار منبر هدایت ، ارشاد ، آگاه سازی ، مفاهیم دینی ، فرهنگی و خانوادگی است و منبر یک چیز مقدس است و منبر با کار شما مقایسه شده است و این مسئله  کار و وظیفه شما را خطیر تر ساخته است و به همین دلیل ارزش کار خودتان را بدانید.

امام جمعه شهرستان هرسین در خصوص اجرای نمایش پدرانه در شهرستان خاطرنشان کرد که این کار فاخر و ارزشمندی بود و دارای متن و محتوی تاثیر گذاری نیز بود و مردم از چنین کارهایی حتما" استقبال خواهند کرد و ضمن تشکر از عوامل اجرایی این نمایش خواستار فعالیت های بیشتر در این زمینه شدند.

در پایان  به رسم یاد بود با لوح تقدیر از این عزیزان قدردانی بعمل آمد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد