آخرین اخبار

پربیننده ها

20. فروردين 1396 - 12:06   |   کد مطلب: 27771
فرمانده انتظامي شهرستان هرسين خبر داد/
دستگيري 18 خرده فروش مواد مخدر در هرسين
فرمانده انتظامي شهرستان هرسين از اجراي طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوري معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ" همتعلي شکري" فرمانده انتظامی شهرستان در گفتگو با دیوانگاه اظهار داشت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي  مأموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان با همکاري يگان هاي انتظامي شهرستان، طرح پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز رابا محوريت برخورد با خرده فروشان مواد مخدردر سطح شهرستان اجرا كردند.

وي افزود: در طول اجراي اين طرح که در چندين مرحله در نقاط مختلف شهرستان به مرحله اجرا درآمد، تعداد 18 نفر معتاد متجاهر و توزيع کننده مواد مخدر دستگير و در بازرسي از آنها مقدار قابل توجهی  انواع مواد مخدر، آلات استعمال مواد مخدر كشف شد.

فرمانده انتظامی هرسین تصريح کرد: در ادامه این طرح تعداد 35 دستگاه موتورسيكلت وهمچنين 6دستگاه خودوروي متخلف نيزتوسط عوامل انتظامي توقيف وروانه پارکينگ شد.

شکری در ادامه اظهار داشت: : اجرای این  طرح رضايتمندي شهروندان را در پي داشته است و طي تماس هاي مکرر با سامانه 197 قدرداني خود را از زحمات پرسنل انتظامي شهرستان در اجراي اين طرح ها اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان هرسين با اشاره به اينکه بيشتر سرقت ها و جرايم شهرستان توسط معتادان صورت مي گيرد، از شهروندان خواست که در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را با مرکز فوريت هاي پليسي  110 در ميان بگذارند.

دیدگاه شما