آخرین اخبار

پربیننده ها

28. مرداد 1396 - 13:27   |   کد مطلب: 28553
فرمانده انتظامي شهرستان هرسین از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "همتعلی شکری" در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه، اظهار کرد: در راستای کاهش جرایم در مناطق مستعد، طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق جرم خیز با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان و چندین اکیپ از عوامل کلانتری ها، پاسگاه ها، یگان امداد، پلیس آگاهی، اطلاعات و کارکنان ستادی در سه روستای جرم خیز به اجرا درآمد.

 

وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح  21 دستگاه موتور سیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش توقیف و سه نفر سارق حرفه ای نیز دستگیر شدند، همچنین مقادیر قابل توجهی مواد مخدر هم کشف شد.

 

این مقام انتظامی در پایان به اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح مذکور، از همکاری صمیمانه آنان تقدیر کرد و گفت: نیروی انتظامی همواره آماده خدمت رسانی به مردم و پذیرای انتقادها، پیشنهادها و شکایات آنان است.

 

دیدگاه‌ها

پیشنهاد دارم خدمت برادران محترم نیروی انتظامی ،باتوجه به تجربیاتم در مدیریتها ی ارشد ،بهترین راهکار برای کاهش جرم اطلاع رسانی شفاف و آگاه کردن مردم است . رازداری ومردمداری باعث میشود که عاملان فساد در جامعه در امنیت زندگی نکنند ومردم به راحتی گزارشات خود را با مسئولین ذیربط در میان بگذارند . باید دیوارهای بی اعتمادی را به دیوارهای اعتماد و صندوق راز داری تبدیل کرد .بسیاری از مردم هنوز روش مراجعه به ادارات را بلد نیستند ،باید مسائلی که مشکل ساز است به مردم گفته شود و سطح فرهنگ را بالا برد .در هر جایی بیشترین در گیری و.... وجود دارد ناشی از بی اطلاعی و عدم آشنایی مردم با قوانین است .باید آگاه سازی در جامعه مورد توجه قرار گیرد .موفق باشید .

دیدگاه شما