آخرین اخبار

پربیننده ها

22. شهريور 1396 - 17:16   |   کد مطلب: 28649
طي نشستي با حضور فرماندار و مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت .

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، طي نشستي با حضور امير شاه آبادي فرماندار و مسعود شريفي مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت .

 

امير شاه آبادي فرماندارهرسين در اين نشست طي سخناني بيان داشت : بر اساس راهبردها و اولويت هاي دولت تدبير و اميد در توسعه و توجه ويژه به مناطق روستايي در سال گذشته بيش از 25 كيلومتر از راههاي روستايي شهرستان هرسين با اعتبار 75 ميليارد ريال احداث و بهسازي گرديدند .

 

وي اظهار داشت : با احداث 11 كيلومتر راه روستايي بابازيد به كماسي فاصله دسترسي روستاهاي بخش مركزي به شهر هرسين 25 كيلومتر كاهش يافته است و اين امر موجب دسترسي آسان ساكنان اين بخش به مركز شهر هرسين و تسهيل در ارائه خدمات هرچه بهتر به آنان گرديده است .

 

فرماندار هرسين تصريح كرد : از ديگر پروژه هاي حوزه راه روستايي در دست اقدام در شهرستان هرسين احداث راه روستايي ميرمينگه به قلعه گنجوان به طول 7 كيلومتر و با اعتبار 20 ميليارد ريال است كه تا كنون 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است

 

شاه آبادي در ادامه از احداث راه روستايي باغ زينب به گره بان به طول 10 كيلومتر و با اعتبار 30 ميليارد خبر داد و اظهار داشت : پيمانكار راه روستايي مزبور در جريان مناقصه انتخاب شده است و با مبادله موافقت نامه عمليات اجرايي آن شروع خواهد شد.

 

مسعود شريفي مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه در ادامه اين نشست بر توسعه راههاي روستايي بعنوان يكي از مهمترين اولويت ها و سياست هاي اين اداره كل تأكيد كرد

.

دیدگاه شما