آخرین اخبار

پربیننده ها

13. مهر 1396 - 9:14   |   کد مطلب: 28731
فرماندار هرسین در كميته برنامه ريزي شهرستان گفت: 30 كيلومتر از راههاي روستايي شهرستان هرسين با اعتبار 49 ميليارد ريال بهسازي و آسفالت خواهند شد

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، معاونت راه روستايي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه و كارشناسان برنامه ريزي استانداري و فرمانداري كميته سوم برنامه ريزي شهرستان هرسين برگزار شد .

 

در اين جلسه امير شاه آبادي فرماندار شهرستان هرسين با تأكيد بر تقويت و مناسب سازي راهها و خطوط ارتباطي مناطق روستايي از ايجاد راه در اين مناطق بعنوان يكي از مهمترين خدمات زيربنايي ياد كرد .

 

فرماندار هرسين تصريح كرد : ميزان اعتبارات حوزه راه روستايي در سالجاري نسبت به سال گذشته در شهرستان هرسين افزايش چشمگيري داشته است.

 

امير شاه آبادي فرماندار شهرستان هرسين در ادامه طي سخناني بيان داشت : بر اساس راهبردها و اولويت هاي دولت تدبير و اميد در توسعه و توجه ويژه به مناطق روستايي در سال گذشته بيش از 25 كيلومتر از راههاي روستايي شهرستان هرسين با اعتبار 75 ميليارد ريال احداث و بهسازي گرديدند .

 

به گفته شاه آبادي از ديگر پروژه هاي حوزه راه روستايي در دست اقدام در شهرستان هرسين احداث راه روستايي ميرمينگه به قلعه گنجوان به طول 7 كيلومتر و با اعتبار 20 ميليارد ريال است كه تا كنون بيش از 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است .
وي اظهار داشت : با احداث 11 كيلومتر راه روستايي بابازيد به كماسي فاصله دسترسي روستاهاي بخش مركزي به شهر هرسين 25 كيلومتر كاهش خواهد يافت و اين امر موجب دسترسي آسان ساكنان اين بخش به مركز شهر هرسين و تسهيل در ارائه خدمات هرچه بهتر به آنان خواهد شد .

 

در اين جلسه مبلغ 49 ميليارد ريال از محل اعتبارات توسعه متوازن منطقه اي جهت بهسازي و آسفالت 30 كيلومتر راه روستايي در بخش هاي مركزي و بيستون توزيع شد و اين پروژه هاي شامل : احداث جاده دسترسي روستاي داروند ، احداث جاده چشمه كبود به ميرمينگه با سه آنتن دسترسي فرعي آن ، احداث جاده چشمه كبود به سرخوند و كله هو ، احداث جاده دسترسي كماسي و مله گرز ، احداث جاده دسترسي داوودي عليا به تلياب ، احداث جاده دسترسي سرماج به پشت تنگ و احداث جاده دسترسي روستاهاي مسير باغ زينب به چم حيدر مي باشد.

 

 

دیدگاه شما