آخرین اخبار

16. مهر 1396 - 9:59   |   کد مطلب: 28737
نشست ستاد اربعین، نشست شورای معاونین، تشکیل جلسه فرمانداران پس از ماه ها، حضور در نقاط صفر مرزی و بازدیدهای میدانی از جمله این تحرکات امیدوار کننده استاندار جدید کرمانشاه است.

به گزارش دیوانگاه به نقل از مرصاد، پس از ماه ها رکود و کم تحرکی در مجموعه مدیریت استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار جدید کرمانشاه به اذعان منتقدین، آغاز پر جنب و جوشی داشته است.

نشست ستاد اربعین، نشست شورای معاونین، تشکیل جلسه فرمانداران پس از ماه ها، حضور در نقاط صفر مرزی و بازدیدهای میدانی از جمله این تحرکات امیدوار کننده است. بازوند همچنین جلسات صبحگاهی استانداری کرمانشاه که به دلیل سبک زندگی مدیریت سابق عملا تعطیل بود را احیا کرده است.

در این میان تلاش بقایای مدیریت معزول در حوزه اطلاع رسانی استانداری برای به حاشیه بردن عملکرد استاندار جدید با تداوم تحریم رسانه های منتقد به استاندار سابق و عدم دعوت آنها به جلسات ادامه دارد. در همین راستا این رسانه ها که در ماه های گذشته آمار منفی صادرات استان را رسانه ای کرده اند به اولین جلسه کارگروه توسعه صادرات با حضور استاندار جدید دعوت نشدند، برای به حاشیه بردن خدمات مدیر جدید یا پوشاندن عملکرد منفی استاندار معزول در آستانه انتصاب به عنوان استاندار استان دیگر؟ قضاوت با مردم!

دیدگاه شما