آخرین اخبار

26. مهر 1396 - 12:23   |   کد مطلب: 28774
نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام خودسرانه رئیس جمهور آمریکا در به چالش کشیدن توافق برجام ناشی از ناآگاهی یا تعمد به تجاهل از سوی ترامپ است واظهارات نسنجیده دونالد ترامپ از آن جهت که در چارچوب مناسبات و اصول و موازین بین المللی نمیگنجد.

حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه، در خصوص سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا ضمن محکومیت آن اظهار داشت: سخنان قلدرمابانه اخیر ترامپ نشان داد که آمریکا صرفا برای دخالت در امور داخلی دیگر کشورها دم از اصول و موازین بین المللی میزند ولی خود آن کشور در عمل هیچ گونه پایبندی به آن اصول نداشته و به راحتی قوانین بین المللی را نقض میکند.

 

وی افزود: تمام سرکشی ها و قدرت نمائی های آمریکا در سالهای اخیر با قدرت و درایت رهبرمعظم انقلاب و مواضع معقول و منطقی دولت های وقت که از همان قدرت رهبری نظام ناشی میشود نقش بر آب شده است.

 

نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اقدام خودسرانه رئیس جمهور آمریکا در به چالش کشیدن توافق برجام ناشی از ناآگاهی یا تعمد به تجاهل از سوی ترامپ است واظهارات نسنجیده دونالد ترامپ از آن جهت که در چارچوب مناسبات و اصول و موازین بین المللی نمیگنجد اصولا نه تنها از سوی جمهوری اسلامی بلکه از طرف متحدان جهانی آمریکا نیز قابل اعتنا تلقی نمیشود.

 

سلیمانی در ادامه در واکنش به اظهارات رئیس جمهور امریکا بر علیه سپاه اظهار داشت: سپاه یک نیروی مردمی و حافظ منافع و آرمانهای ملت ایران است و آنچه از زبان رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه پاسداران بیان شد ، از اعمال قدرت ناشی از تجاهل رهبر یک حکومت زیاده خواه و متجاوز ساطع میشد و از این منظر کاملا بی اساس و مردود به شمار میرود.

 

دیدگاه‌ها

با سلام.چرا بیمارستان متخصص اطفال نداره.چرا متخصص داخلی 15 روز نداره.چرا بقیه متخصص ها یک در میان هستند.جرا با وجود آندوسکوپی در مطب شخصی انجام میدند.چرا اورژانس همیشه تختاش کثیفند.چرا بابت یک بخیه 500هزار میگیرن و هزار مشکل دیگه.چرا پیگیر نیستید؟
راستی جرا پزشکای بیمارستان انقدر بی حجابند.پیگیر باشید؟
دوست عزیر چرا دستگاه سی تی اسکن رو به صحنه دادند با وجودی که کنگاور داره؟

دیدگاه شما