آخرین اخبار

21. بهمن 1396 - 8:19   |   کد مطلب: 29203
طی مراسمی با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ، فرمانده سپاه ناحیه هرسین و جمعی از مسئولین یک دهنه پل واقع در روستای سرآسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین با اعتبار 1 میلیارد و 800 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، طی مراسمی با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ، فرمانده سپاه ناحیه هرسین و جمعی از مسئولین یک دهنه پل واقع در روستای سرآسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین با اعتبار 1 میلیارد و 800 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

این پروژه به همت قرارگاه بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و بخشداری مرکزی شهرستان هرسین جهت تسهیل در تردد و دسترسی اهالی روستای مذکور به راههای ارتباطی احداث گردید.

 

این پل از نوع پایه سنگی و پل بتنی با ارتفاع ۵ متر و عرض دال ۳/۵ متر بر روی رودخانه ای با عرض ۲۵ متر قرار گرفته است.

 

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین توسعه و تقویت مناطق روستایی را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار داشت : اقدامات توسعه‌ای دولت تدبیر و امید در مناطق روستایی بر پایه توانمند سازی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

 

شاه آبادی در بخش دیگری از سخنانش طرح اشتغال فراگیر و پایدار در مناطق روستایی را از مهمترین اولویت های دولت در راستای حمایت از حوزه روستایی دانست و در این راستا از برگزاری نشست های اطلاع رسانی با حضور اعضای کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان هرسین در 4 دهستان شیرز ، چمچمال ، حومه و چشمه کبود این شهرستان خبر داد.

 

دیدگاه‌ها

به نطرم اولا شما مطالبی می نویسید که سودی برایتان داشته باشد وفکرمی کنم این کار را ادامه ندهید چون شجاعت بیان مسایل رانداریددوما فرماندار بای درهرسین سکونت کند نه هروقت خواست بیایید وهروقت خواست نیاید این مشگل حل شود سایرمشگلات حل می گرددپس اول شجاعت بیان شما ودوم سکونت فرماندار

دیدگاه شما