آخرین اخبار

پربیننده ها

2. اسفند 1396 - 13:12   |   کد مطلب: 29235
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت : آماروقوع سرقت در 11 ماهه سال جاری در این شهرستان در مقایسه با آمار مشابه سال قبل 29 درصد کاهش داشته است .

سرهنگ "همتعلی شکری" در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه، اظهارداشت:با حضور مستمر ماموران و افزایش گشت های انتظامی و حضور کارشناسان در مساجد و مدارس و ارائه نکات پیش گیری از سرقت خوشبختانه شاهد کاهش سرقت در مقوله ای مختلف آن از جمله سرقت خودرو ، احشام ،جیب بری وکش روزنی بوده ایم به طوری که آمار سرقت شهرستان به طور کلی 29 در صد کاهش داشته است.

به گفته این مقام انتظامی در این مدت 88 درصد سرقت های انجام شده کشف شده است و سارقان به دستگاه قضایی معرفی شده اند.

سرهنگ شکری با بیان اینکه مقوله سرقت از جمله جرایمی است که امنیت جامعه رابه مخاطره می اندازد و بسته به نوع آن از حساسیت ویژه ای برخوردار است، افزود: در جوامع متمدن کنونی سرقت وشیوه های آن متحولشده وانواع جدیدی از سرقت نیز پدیدار شده اند که باید با ارائه روش های مناسب در جهت پیشگیری با آن مقابله کرد.

وی تاکید کرد: انتظامی شهرستان نیز در همین راستا پیشگیری و آگاهسازی اقشار مختلف جامعه با این موضوع با اعزام کارشناسان خود به جوامع هدف می کوشد اقدامات آموزشی خود را انجام می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان اظهارداشت : انتظامی شهرستان با تمام توان وامکانات در حفاظت از جان ومال وامنیت مردم خواهد کوشید ومردم نیز می توانند گزارشات خود را از طریق سامانه 110 با پلیس میان بگذارند.

دیدگاه شما