آخرین اخبار

پربیننده ها

22. فروردين 1397 - 15:43   |   کد مطلب: 29374
اولین جلسه شورای اداری شهرستان هرسین در سالجاری برگزار شد/
شاه آبادی : تأکید بر تدوین برنامه های سال جاری در راستای شعار سال
صبح امروز اولین جلسه شورای اداری شهرستان هرسین با حضور امام جمعه ، فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، صبح امروز اولین جلسه شورای اداری شهرستان هرسین با حضور امام جمعه ، فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 

در آغاز این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی از مسئولین ادارات خواست در تدوین برنامه‌های سال جدید کاری،  تحقق اقتصاد مقاومتی ، حمایت از کالای ایرانی و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

 

وی عنوان کرد : تسهیل و رفع موانع سرمایه‌گذاری و حمایت از سرمایه گذاران در سالجاری از مهمترین اقدامات مجموعه اداری شهرستان هرسین در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی خواهد بود.

 

صرفه جویی در هزینه ها ، رعایت ساعات کاری ، استفاده ادارات از کالاهای ایرانی ، فرهنگ سازی و رعایت الگوی مصرف آب ، تغییر الگوی کشت و علمی سازی کشاورزی ، توسعه پروژه های عمرانی و خدمات روستایی ، حمایت از ایجاد شغل در شهرستان هرسین ، پیگیری جدی و مستمر مصوبات کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری از دیگر موضوعات مورد بحث و تاکید فرماندار هرسین بود.

 

در ادامه این جلسه حجت الاسلام اجرایی امام جمعه شهر هرسین ضمن اشاره به مناسبت های پیش رو در یک ماه آینده بر اجرای برنامه‌های در خور شان و خلاقانه در این ایام تاکید کرد.

 

در پایان این جلسه تعدادی از روسای ادارات به بیان عملکرد خود در سال گذشته پرداختند.

 

 

دیدگاه شما