آخرین اخبار

28. شهريور 1397 - 12:04   |   کد مطلب: 29592
فرمانده سپاه هرسین از حضور حماسی‌بسیجیان در رزمایش "اقتدارعاشورایی‌سپاهیان محمد رسول الله ۲" تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، سرهنگ پاسدار صمد محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین با صدور پیامی از حضور حماسی بسیجیان هرسینی در رزمایش "اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله 2" تقدیر و تشکر کرد.

 

متن پیام فرمانده سپاه ناحیه هرسین به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بار دیگر با حضور حماسی بسیجیان سلحشور و جان برکف، عطر دلنشین ایثار و رشادت و بصیرت فضای شهر را در برگرفت و یاد و خاطره حضور با صلابت و اعزام بسیجیان در دوران دفاع مقدس به‌ویژه سپاهیان حضرت محمد(ص) را در اذهان زنده کرد حضوری که قطعاً برای دوستداران انقلاب اسلامی امیدواری و برای دشمنان قسم خورده آن به‌ویژه استکبار جهانی یاس و ناامیدی را در بر داشت.

 

این حضور نشان داد که مردم قهرمان ایران اسلامی با وجود تمامی مشکلات و ضعف‌ها همچنان بر آرمان‌های والای خود و حمایت از انقلاب اسلامی و رهبری با قدرت و وحدت ایستاده و این مسیر را تا دستیابی به قله‌های بلندپیشرفت خواهد پیمود.

 

بدین‌وسیله در پایان از باب لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق از مساعدت‌ها و همراهی‌های نماینده معظم ولی‌فقیه و امام جمعه هرسین، ،فرماندار محترم ، روحانیت معظم، اعضای شورای اداری ، کارخانجات آمونیاک و جهان فولاد، فرماندهان گردان های بیت المقدس نوع الف و ب و کوثر و به‌ویژه رسانه‌های هرسین که در پوشش و انعکاس خبر رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) 2 تلاش وافر داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

 

صمد‌محمدی

فرمانده‌سپاه‌ناحیه‌هرسین

دیدگاه شما