آخرین اخبار

23. مهر 1397 - 16:05   |   کد مطلب: 29622
مشکلات مسکن مهربهزیستی و دادگستری هرسین بررسی شد
پیگیری خسارت وارده به مددجویان بهزیستی
در نشستی مشکلات و موانع مسکن مهر بهزیستی و دادگستری شهرستان هرسین و راهکارهای لازم برای رفع این موانع درمصوباتی به ادارات مربوطه ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، فرماندارهرسین در این نشست، عدم ثبت مشخصات اعضای شرکت تعاونی مسکن مهر دادگستری در سامانه اصالت را مهمترین دلیل مشکلات پیش آمده در راستای عدم تقسیط وام های اعضای این شرکت تعاونی دانست.

امیر شاه آبادی بر رفع مشکلات پیش آمده که موجب راکد شدن و توقف عملیات اجرایی مسکن مهر 160 واحدی بهزیستی و عدم تقسیط وام ساکنان مسکن مهر دادگستری در بانک مسکن شده بود تاکید کرد.

وی با توجه به تفاهم اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با بانک مسکن، از رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن مهر دادگستری خواست به منظور کاهش سود دوران مشارکت اعضاء و تقسیط وام های مربوطه در اسرع وقت نسبت به ثبت مشخصات کلیه اعضا در سامانه اصالت اقدام نماید.

در این نشست مقرر گردید اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با توجه به تخلفات محرز پیمانکار، نسبت به فسخ قرارداد با این پیمانکار اقدام و ضمن برآورد خسارات وارده به مددجویان بهزیستی زمینه عقد قرارداد با شرکت تعاونی مسکن مهر بهزیستی را فراهم نماید.

دیدگاه شما