آخرین اخبار

27. آبان 1397 - 18:46   |   کد مطلب: 29668
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اشتباه در ترجمه CFT را به معنای این دانست که دولت به دنبال کلاهبرداری از مجلس است و گفت: ابطال آرای طرح باید در صحن علنی مجلس مطرح شود.

به گزارش دیوانگاه، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: با توجه به ترجمه اشتباه CFT کمیسیون امنیت ملی باید وزیر امور خارجه را احضار و وی را مورد استیضاح قرار دهد.

 

وی افزود: قطعا این ترجمه غلط اتفاقی نیست و اگر مجلس به این باور برسد که دولت قصد کلاهبرداری داشته باید جنبه نظارتی خود را به طور جدی پیگیری کند.

 

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دولت در قضیه پارلمو نیز ترجمه غلط ارائه داد و اگر در CFT نیز همین گونه باشد معلوم است که دیگر اتفاقی نیست و امری سازمان یافته است.

 

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا تصریح کرد: با توجه به تایید مرکز مطالعات مجلس مشخص است که دولت به دنبال کلاهبرداری از مجلس است و این به معنی کلاهبرداری از ملت است.

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت: تصمیم گیری در باره موضوع CFT و ابطال آرای آن باید در صحن علنی مجلس مطرح شود.

 

 

دیدگاه شما