آخرین اخبار

10. خرداد 1398 - 16:31   |   کد مطلب: 29772
فرماندار هرسین در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه :
امروز مردم هرسین معامله قرن را محکوم کردند
فرماندار هرسین در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: امروز مردم هرسین معامله قرن را محکوم کردند و ایران قوی تر و آماده تر از هر زمان دیگری در صحنه حمایت از فلسطین حضور دارد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته و در روز قدس به تشریح چگونگی ایجاد صهیونیسم جهانی پرداخت و طی سخنانی اظهار داشت : امروز مردم هرسین معامله قرن را محکوم کردند و ایران قوی تر و آماده تر از هر زمان دیگری در صحنه حمایت از فلسطین حضور دارد.

 

وی افزود:  امروز سران مرتجع عرب اسلام ناب محمدی را هدف گرفته اند تا بر عقده ها و ناراحتی های خودشان سرپوش بگذارند.

 

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد:  مردم انقلابی و روزه دار هرسین در روز قدس که میراث گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) است همگام و هم صدا با سایر نقاط کشور و جهان این روز را گرامی داشتند و با حضور با شکوه خود باعث وحشت دشمنان شدند.

 

شاه آیادی در ادامه اظهار داشت: دشمن نگران این گردهمایی ها و در خط ولایت بودن ملت ایران اسلامی است و از آن وحشت دارد.

 

وی افزود: اسرائیل بیش از یکصد سال است که آشوب و آشفتگی را برای خاورمیانه به همراه داشته است  و صهیونیزم مصالحه و آرامش ادیان فلسطین و منطقه را بر هم زد .

 

فرماندار هرسین در پایان تصریح کرد:   امروز مردم در شرایطی به آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) لبیک میگویند که برخی کشورهای عرب منطقه اسرائیل را که دشمن شماره یک جهان اسلام است را تصدیق میکنند و در حال توطئه بر ضد فلسطین هستند.

 

دیدگاه شما