آخرین اخبار

پربیننده ها

26. دى 1398 - 19:50   |   کد مطلب: 29888
رئیس اداره فنی و حرفه ای هرسین از راه اندازی زیر ساخت های کارگاه آموزشی پرورش ماهی برای اولین بار در این شهرستان خبر داد.

مهندس سعید حسینخانی رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه از برگزاری کارگاه آموزشی گیاهان دارویی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به آب و هوای مناسب شهرستان و در راستای ایجاد زمینه های اشتغال و تقویت کارآفرینی این مدیریت اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در این خصوص نموده است.

 

وی افزود: این کارگاه های آموزشی در دو بخش آقایان و خانم ها در حال برگزاری است که در این راستا در حال حاضر تعداد 16نفر مشغول دریافت آموزشی لازم در این خصوص هستند.

 

رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان با اشاره به راه اندازی زیر ساخت های کارگاه های آموزشی ماهیان سرد آبی و گرم آبی در آینده ای نزدیک در هرسین تصریح کرد: برای اولین بار اداره فنی و حرفه ای شهرستان هرسین اقدام به راه اندازی زیر ساخت های برگزاری  کارگاه های آموزشی ماهیان سرد آبی و گرم آبی نموده است.

 

مهندس حسینخانی در ادامه با بیان اینکه بحث شیلات و پرورش ماهی از جمله ظرفیت های خوب شهرستان  است اظهار داشت: در این راستا یک استخر پرورش ماهی به مساحت 40متر مربع در دست ساخت می باشد که به محض تکمیل پروژه جهت برگزاری کارگاه های آموزشی اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه شما