آخرین اخبار

پربیننده ها

22. بهمن 1398 - 13:56   |   کد مطلب: 29937
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هرسین گفت: تردد در تمام محورهای مواصلاتی بدون زنجیر چرخ جریان دارد اما توصیه میشود شهورندان عزیر در محورهای روستایی امکانات مورد نیاز را همراه داشته باشند.

مهندس فرهاد احمدی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان اظهار داشت:  بارش برف از ساعت 4:30بامداد امروز شروع شد  و شدت بارش ها از پلیسراه تا گردنه گشور بود که ارتفاع برف در برخی از مناطق تا 20سانتی متر هم می رسید.

 

وی افزود: در این راستا و با استفاده از 15دستگاه ماشین آلات برف روبی و نمک پاشی اقدام به بازگشایی محورها و جلوگیری از انسداد آنها شدند.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هرسین تصریح کرد: شدت برف در برخی از مناطق به حدی بود که برخی از راه های روستایی از جمله روستاهای حسن بقعه، داوودی و بابازید را مسدود کرد که در حال حاضر مشغول بازگشایی محورهای این روستاها هستیم و احتمالا تا ظهر امروز تمام این راه ها بازگشایی شود.

 

احمدی اظهار داشت: تردد در تمام محورهای مواصلاتی بدون زنجیر چرخ جریان دارد اما توصیه میشود شهورندان عزیر در محورهای روستایی امکانات مورد نیاز را همراه داشته باشند

 

دیدگاه شما