آخرین اخبار

پربیننده ها

24. بهمن 1398 - 13:35   |   کد مطلب: 29939
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان هرسین گفت: در ده ماهه سال جاری 225 فقره تسهیلات اشتغالزایی به ارزش حدود 70 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش در شهرستان هرسین پرداخت شده است.

مراد محمدی رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان هرسین در گفتگوی تفصیلی با دیوانگاه به تشریح خدمات این مدیریت در دهه ماهه اول سال جاری پرداخت و طی سخنانی اظهار داشت : در ده ماهه سالجاری 81 فقره کمک هزینه جهیزیه به ارزش 2 میلیارد و 660 میلیون ریال به فرزندان مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان هرسین پرداخت شده است.

 

 

وی افزود:  اشتغال و توانمند سازی مددجویان از مهمترین اهداف کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در سطح کلان می باشد که  در همین راستا در ده ماهه سال جاری 225 فقره تسهیلات اشتغالزایی به ارزش حدود 70 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش در شهرستان هرسین پرداخت شده است.

 

 

رئیس کمیته امداد لملم خمینی(ره)هرسین با اشاره به اقدامات فرهنگی این مدیریت تصریح کرد: برگزاری 553 مورد اردوی فرهنگی برای 868 نفر از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان هرسین در راستای  رشد و پیشرفت تحصیلی فرزندان دانشجو و دانش آموز مددجویان از دیگر اهداف کمیته امداد است که در این خصوص و  در ده ماهه سالجاری 1میلیارد و 830 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به 868 نفر پرداخت شده است.

 

 

محمدی در ادامه اظهار داشت:  175 قلم وسیله خانگی شامل یخچال ، اجاق گاز ، پتو ، فرش و سرویس تفلون به مددجویان مناطق سیل زده شهرستان اهدا شده است.

 

 

وی در پایان افزود : کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین به 7991 نفر در قالب 3965 خانوار خدمات رسانی میکند و از دیگر خدمات کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان هرسین پرداخت کمک های موردی بلاعوض به ارزش 1میلیارد و پانصد میلیون ریال به مددجویان می باشد.

 

 

دیدگاه شما