آخرین اخبار

پربیننده ها

11. تير 1399 - 20:31   |   کد مطلب: 30106
ظهر امروز با حضور استاندار کرمانشاه و هیئت همراه ، امام جمعه هرسین ، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و مسئولین شهرستان جلسه شورای اداری در محل فرمانداری هرسین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، ظهر امروز با حضور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و هیئت همراه ، حجت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین ، دکتر علی رضایی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، شاه آبادی فرماندار و مسئولین شهرستان جلسه شورای اداری در محل فرمانداری هرسین برگزار شد.

 

استاندار کرمانشاه:

۱۷ محدودیت و ممنوعیت جدید از شنبه در استان اعمال می شود/ رفع مشکلات و موانع مسیر توسعه هرسین در اولویت کار مدیران قرار می گیرد

 

مهندس بازوند در جلسه شورای اداری شهرستان هرسین که عصر امروز ( ۱۱ تیرماه) با حضور امام جمعه و نماینده مردم هرسین، کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی، شهرستانی و سایر اعضاء برگزار شد؛ گفت:

 

از پیگیری و جدیت امام جمعه شهرستان هرسین و نماینده مردم شریف هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی برای تحقق مطالبه های مردمی تشکر می کنم.

 

عملکرد فرماندار پرتلاش و مجموعه مدیران شهرستان در تداوم مسیر توسعه ای هرسین قابل تقدیر است.

 

در استان کرمانشاه فعلا شرایط خوبی نداریم و رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه مردم الزامی است و حتماً باید برای حفظ سلامت یکدیگر در محل های تجمع از ماسک استفاده نماییم.

 

ماسک زدن احترام به حقوق دیگران و تلاش برای حفظ سلامت مردم است و مقام معظم رهبری نیز به لزوم استفاده از ماسک تاکید داشتند.

 

 ۱۷ محدودیت و ممنوعیت جدید از شنبه ۱۴ تیرماه برای مهار و مقابله با کرونا در استان اعمال می شود.

 

کرونا را نباید در بیمارستانها مدیریت کنیم و پیشگیری بر این مهم مقدم است، در واقع و مهار و کنترل کرونا بستگی به رفتار مردم دارد و با مشارکت بیشتر برای انجام توصیه های بهداشتی می توانیم خسارت ها را به حداقل برسانیم.

 

فقط با توصیه نمی شود کرونا را کنترل کرد در برخی موارد باید قانون اعمال شود.

 

عمده ترین مشکلات ما در برگزاری مراسم‌های ترحیم، عروسی و دورهمی هاست.

 

هر نوع ماسکی انتقال بیماری را کاهش می دهد نیازی به ماسک گران قیمت نیست.

 

پنهان کردن بیماری ها و‌ عدم رعایت دستورالعمل ها علت اصلی افزایش تعداد مبتلایان کرونا است.

 

امروز از مدیران انتظار دارم بر اساس منابع و امکانات به تعهدات خود در قبال حل مشکلات هرسین عمل کنند و از بیان قول های که امکان اجرا ندارد، خودداری کنند، زیرا ما آمده ایم که برای مردم این شهرستان کاری انجام بدهیم.

 

رفع مشکل محل دفن زباله و مدیریت پسماند شهرستان هرسین بستگی به مشارکت مردم دارد و با توجه به مکان یابی صورت گرفته تقاضا داریم فرماندار و مسوولین شهرستان در توافقی با مردم موضوع را حل کنند.

 

مدیران موظف هستند پروژه های نیمه تمام را سریعاً تعیین تکلیف کنند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز از دستگاه های اجرایی بر اساس اولویت های تعیین شده حمایت خواهد کرد.

 

۱۶۲ واحد مسکن مهر هرسین با پیگیری راه و شهرسازی استان در دهه فجر امسال به مردم تحویل داده می شود.

 

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان هرسین از روز ۲۰ تیرماه به مردم خدمات ارائه می دهد.

 

برای ساماندهی مسیر دسترسی به مزار شهدای گمنام هرسین و محوطه سازی پیش بینی شده ۲ میلیارد ریال تخصیص اعتبار در نظر گرفته شده است.

 

صنایع فعال در منطقه موظف هستند در جذب و بکارگیری نیروی های مورد نیاز از افراد بومی دارای مهارت استفاده نمایند.

 

با همکاری معاون هماهنگی امور اقتصادی شرایط جذب سرمایه گذار تسهیل و مشکلات و موانع فعالیت های اقتصادی و صنعتی فعالان منطقه با همکاری میراث حل و فصل شود.

 

تصفیه خانه فاضلاب شهرستان هرسین که عملیات اجرایی آن از سال ۸۲ آغاز شده بود تا ۳۰ روز آینده راه اندازی می شود.

 

در ابتدای این جلسه گزارش فعالیت های توسعه شهرستان هرسین توسط فرماندار ارائه شد.

 

 

 

 

دیدگاه شما