آخرین اخبار

8. مرداد 1399 - 16:35   |   کد مطلب: 30139
صبح امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین رئیس کمیته امداد و رئیس بهزیستی شهرستان و در راستای نهضت کمک مومنانه 500بسته غذایی در بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، صبح امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین رئیس کمیته امداد و رئیس بهزیستی شهرستان و در راستای نهضت کمک مومنانه 500بسته غذایی در بین نیازمندان توزیع شد.

 

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت: به حول و قوه الهی و در راستای پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا 500بسته مواد غذایی به مناسبت عید سعید قربان از طریق کانون ها، حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج در هرسین توزیع شد.

 

وی افزود: قبلا بحث رزمایش مطرح بود اما از این به بعد به دلیل لزوم استمرار این طرح و بحث محرومیت زدایی و کمک به اقشار کم برخوردار که از وظایف ذاتی سپاه می باشد این طرح به نهضت خدمت رسانی تغییر پیدا کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین تصریح کرد: این بسته ها از محل کمک های خیرین شهرستان و شرکت پتروشیمی اوره و آمونیاک و همچنین محل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

 

دیدگاه شما