آخرین اخبار

پربیننده ها

16. مهر 1399 - 11:09   |   کد مطلب: 30236
فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: با تلاش های صورت گرفته عملیات شن ریزی و اصلاح معابر روستای سیل زده کهریز انجام شد.

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت: با توجه به بارشهای اخیر و جاری شدن سبل در هرسین به چند روستای شهرستان خسارت وارد شد که از همان ساعات اولیه بسیج و سپاه برای کمک رسانی به مردم وارد میدان شد.

 

 

وی افزود: در روزهای گذشته هم کار لایروبی و خارج کردن گل و لای و لجن از منازل مردم روستا و کوچه ها با همکاری بسیج و نیروهای سپاه ناحیه هرسین انجام شد و امروز هم به همت قرارگاه سازندگی و لشکر عملیاتی 29حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، اداره راه و ترابری، شهرداری و با مدیریت فرماندار شهرستان بحث شن ریزی و اصلاح معابر در حال انجام است.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین در ادامه از پیگیری های فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در اعزام ماشین آلات لشکر عملیاتی 29حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و بسیج سازندگی مارا یاری کرده اند و همچنین از فرماندهی تیپ 281 زرهی شهید نیکخواه با ارسال ماشین آلات و مجموعه مدیریت بحران و فرماندار شهرستان و قرارگاه جواد الائمه(ع) که در کم کردن آلام این مردم همکاری داشته اند نهایت تفدیر و تشکر را داریم.

 

 

محمدی در ادامه اظهار داشت: بسیج و سپاه تا لحظه آخر و برگشت وضعیت عادی به روستا در کنار مردم عزیز خواهد بود و خود را خدمتگذار مردم می داند.

 

 

دیدگاه شما