آخرین اخبار

30. مهر 1399 - 20:52   |   کد مطلب: 30258
ظهر امروز و با اقدام به موقع اداره صمت شهرستان و با همراهی نیروی انتظامی ، تعزیرات و بسیج اصناف 20کیسه آرد قاچاق و خارج از شبکه در هرسین کشف و ضبط شد

ظهر امروز و با اقدام به موقع اداره صمت شهرستان و با همراهی نیروی انتظامی ، تعزیرات و بسیج اصناف 20کیسه آرد قاچاق و خارج از شبکه در هرسین کشف و ضبط شد

 

مهندس چراغی رئیس اداره صمت هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت: همزمان با استمرار نظارت بر خبازی‌ها و برخورد شدید با متخلفان این حوزه، گشت مشترک ادارات صنعت، معدن و تجارت، فرمانداری.تعزیرات حکومتی شبکه بهداشت و درمان و بسیج اصناف  با هدف رصد و نظارت بر بازار همچنان ادامه دارد.

 

وی افزود: در این زمینه  ظهر امروز 30مهرماه  با همکاری نیروی‌ انتظامی ، بسیج اصناف، و با هماهنگی تعزیرات حکومتی شهرستان تعداد 20کیسه آرد از یکی از نانوایی های شهرستان که قصد عرضه خارج  از شبکه را داشت در حین بارگیری کشف و ضبط گردید.

 

 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هرسین با اشاره به اینکه با متخلفان این حوزه برخورد جدی صورت می‌گیرد، افزود: پس از هماهنگی با قاضی تعزیرات حکومتی شهرستان به منظور تشکیل پرونده و ارجاع به مراجع قضایی و تعیین تکلیف کالای توقیفی  هماهنگی های لازم به عمل آمد.

 

چراغی  یادآور شد: آرد کشف شده با هدف قاچاق یا عرضه خارج از شبکه به صورت غیر قانونی انجام شده که با هوشیاری  و اقدام به موقع کشف و ضبط شد و نانوایی مذکور جهت معرفی به تعزیرات حکومتی و اقدامات بعدی پلمپ شد.

 

وی در پایان افزود: از شهروندان تقاضا داریم که هر گونه تخلف اعم از عدم رعایت ساعات پخت و کم فروشی و فروش خارج از شبکه آرد را با شماره 124جهت پیگیری با ما در میان بگذارند.

 

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما