آخرین اخبار

پربیننده ها

27. آذر 1399 - 15:01   |   کد مطلب: 30401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین در آستانه روز پرستار گفت: پرستاران و کادر درمان زحمات زیادی طی دوران کرونایی متحمل شدند و تشکر وِیژه داریم از پرستارانی که در بخش بیماریهای تنفسی مشغول فعالیت هستند که انصافاً در بحث مراقبت از بیمارن کرونایی سنگ تمام گذاشتند.

دکتر سعید حمزه ای رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین در گفتگو با دیوانگاه ضمن تقدیر و تشکر از همه زحمتکشان وزارت بهداشت ، روز پرستار سالروز ولادیت حضرت زینب (س) را به همه پرستاران سراسر ایران و به خصوص شهرستان هرسین تبریک گفت.

 

وی افزود: پرستاران ، بهداشت کاران و کادر درمان و همه کسانی که در بهداشت و درمان فعالیت دارند زحمات زیادی طی دوران کرونایی متحمل شدند و تشکر وِیژه داریم از پرستارانی که در بخش بیماریهای تنفسی مشغول فعالیت هستند که انصافاً در بحث مراقبت از بیمارن کرونایی سنگ تمام گذاشتند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین خاطرنشان کرد:  با تلاش این عزیزان توانستیم شرایط بیماری را که در دوره ای شکل شتابزده ای داشت با تلاش این عزیزان و در کنار بقیه کارکنان شبکه بهداشت تا حدودی کنترل کنیم.

 

دکتر حمزه ای با اشاره به در پیش بودن شب یلدا اظهار داشت: در آستانه شب یلدا هستیم متاسفانه امسال با توجه به شرایط کرونایی و علی رغم اینکه در سالهای قبل توصیه میشد که این روز ها را در کنار خانواده ها باشیم اما امسال با توجه به این شرایط توصیه و خواهش ما به عنوان مدیریت شبکه بهداشت از مردم عزیز این است که از طریق فضای مجازی با اقوام و فامیل و بزرگترها ارتباط داشته باشند و از دورهمی ها پرهیز کنند که انشاالله مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

 

دیدگاه شما