آخرین اخبار

پربیننده ها

23. دى 1399 - 16:46   |   کد مطلب: 30464
فرماندار شهرستان هرسین : در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی و رزمایش مومنانه تاکنون ۴ میلیارد ریال در قالب بسته های حمایتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، صبح امروز با حضور فرماندار هرسین، فرمانده سپاه ناحیه، و مسئول دفتر حوزه نمانیدگی ناحیه  و با همکاری بسیج سازندگی تعداد 310بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شد.

 

عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در حاشیه این مراسم اظهار داشت:  از ابتدای اجرای رزمایش مومنانه و طرح شهید سلیمانی تا امروز سه شنبه بیست و سوم دی ماه ، ۱۳۴۰ بسته حمایتی و ۷۴۰ پرس غذای گرم با مبلغی بالغ بر ۴ میلیارد ریال در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا ، نیازمندان و اقشار کم درآمد توزیع شده است.

 

وی افزود:  این بسته های حمایتی شامل مواد غذایی ، بهداشتی و لوازم التحریر می باشد که پس از شناسایی افراد و خانواده های مستحق توسط سپاه به درب منازل آنان تحویل داده شده است.

 

فرماندار هرسین در ادامه  از فرمانده و کارکنان سپاه ناحیه شهرستان هرسین و تمام خیرینی که در تهیه و توزیع این بسته های حمایتی سهیم بوده اند قدردانی کرد.

 

کنجوریان اظهار داشت:   از زمان اجرای طرح مقدس شهید سلیمانی آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان هرسین کاهش چشمگیری داشته است.

دیدگاه شما