فرماندار هرسین در گفتگو با دیوانگاه :

نامگذاری امسال به تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نشانه دقت و هوشمندی مقام معظم رهبری است/ باید نهایت حمایت از تولید و کالای ایرانی را داشته باشیم

سرویس: اقتصادیکد خبر: 30533|09:56 - 1400/01/04
نسخه چاپی
نامگذاری امسال به تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نشانه دقت و هوشمندی مقام معظم رهبری است/  باید نهایت حمایت از تولید و کالای ایرانی را داشته باشیم
فرماندار هرسین با اشاره به شعار سال گفت: مقام معظم رهبری امسال را به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند، که این نامگذاری بسیار دقیق و هوشمندانه بود.

عبادالله کنجوریان فرماندار هرسین در گفتگو با دیوانگاه با اشاره به شعار سال ضمن تبریک سال جدید به ملت ایران به خصوص مردم شهرستان شهید پرور هرسین اظهار داشت: بیش از یک دهه است که مقام معظم رهبری سال ها را با محوریت اقتصاد نامگذاری می کنند و این موضوع نشان دهنده این است که اقتصاد، معیشت، خودکفایی و تولید به صورت ویژه مورد توجه معظم له بوده و خواهد بود.

 

وی افزود: معظم له نقطه آسیب کشور را طی سالها مسائل اقتصادی می داند و دشمنان نظام هم متاسفانه با اطلاع از این موضوع تحریم ها را برای کشور ما در نظر گرفته اند و لذا مقام معظم رهبری امسال را به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند، که این نامگذاری بسیار دقیق و هوشمندانه بود.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: توجه به این نکته ضروری است که ما در حوزه تولید امکانات زیاد و نیروی انسانی توانمندی داریم اما متاسفانه با وجود این ظرفیت ها هر وقت کسی خواسته است که برای تولید قدمی بر دارد با موانع گوناگونی مواجه شده است لذا باید با شفاف سازی قوانین این مشکلات را مرتفع کنیم و برای موفقیت در این مسیر هم باید از تجارب دیگران هم استفاده کرد.

 

کنجوریان در ادامه اظهار داشت: در سال گذشته که جهش تولید نام داشت فعالیت های خوبی صورت گرفت اما بازهم به آن سطح مطلوب که مورد توقع رهبری معظم انقلاب بود و باید در سال جدید بیشتر تلاش کنیم و با کاهش حجم قوانین دست و پا گیر مانع از ایجاد مشکل در مسیر تولید بشویم.

 

وی افزود: باید نهایت حمایت از تولید و کالای ایرانی را داشته باشیم و مانع از ورود کالاهای غیر استاندارد و نامرغوب بشویم تا از نیرو و سرمایه داخلی هم حمایت کرده باشیم و امیدواریم در شهرستان هرسین هم همچون شهرستان های دیگر شاهد رشد و بالندگی اقتصادی به صورت فراگیر باشیم