‍ ۱۸۰۰ نفر در ۱۰۲ شعبه ی اخذ رای کارزار انتخابات در شهرستان هرسین را اجرا خواهند کرد

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30616|16:00 - 1400/03/09
نسخه چاپی
‍ ۱۸۰۰ نفر در ۱۰۲ شعبه ی اخذ رای کارزار انتخابات در شهرستان هرسین را اجرا خواهند کرد
فرماندار هرسین گفت: کلیه ی امکانات و زیر ساخت های فنی‌ و ارتباطی برای برگزاری انتخاباتی سالم در شهرستان هرسین فراهم است

به گزارش دیوانگاه ،فرماندار شهرستان هرسین در نشست هم اندیشی اعضای ستاد انتخابات این فرمانداری طی سخنانی اظهار داشت : ۱۸۰۰ نفر در ۱۰۲ شعبه اخذ رای شهری و روستایی انتخابات پیش رو را اجرا خواهند کرد.

 

فرماندار هرسین ابراز داشت : مهمترین راهبرد ستاد انتخابات برگزاری انتخاباتی سالم و صیانت از آرای مردم است.

 

عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در سومین نشست هم اندیشی اعضای ستاد انتخابات این فرمانداری از فراهم بودن زیر ساخت های فنی و ارتباطی و همچنین تدارک گسترده ی امکانات برای برگزاری انتخابات در این‌ شهرستان خبر داد.

 

کنجوریان ادامه داد : وظیفه ی ستاد انتخابات علاوه بر تدارک امکانات و فراهم نمودن تجهیزات صیانت از آرای مردم و برگزاری انتخاباتی سالم است.

 

به گفته ی کنجوریان : تدابیر لازم به منظور اجرای انتخابات در ۱۰۲ شعبه اخذ رای در شهرستان هرسین بعمل آمده است.

 

فرماندار هرسین بیان داشت : به منظور اجرای انتخابات ۲۸ خرداد ماه حدود ۱۴۰ دستگاه خودرو از نوع سواری ، مینی بوس و پیکاب به منظور استفاده در مناطق صعب العبور روستایی برای شعب اخذ رای تدارک دیده شده است.

 

کنجوریان ادامه داد : ۱۸۰۰ نفر بعنوان عوامل اجرایی دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در شهرستان هرسین اجرا خواهند کرد.

 

وی افزود : برای اجرای انتخابات در شهر هرسین ۴۴ شعبه و همچنین برای بخش های بیستون و مرکزی ۵۸ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در نظر گرفته شده است.

 

کنجوریان تصریح کرد : از مجموع ۴۴ شعبه اخذ رای شهر هرسین ۴۳ شعبه ثابت و ۱ شعبه سیار می باشد و همچنین در بخش مرکزی از ۲۶ شعبه ۲۴ شعبه سیار و ۲ شعبه ثابت میشوند.

 

عبادالله کنجوریان بیان داشت : در بخش بیستون نیز در ۱۴ شعبه ثابت و ۱۸ شعبه سیار انتخابات برگزار خواهد شد.

 

وی اظهار داشت : روستاهایی که مشکل اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه دارند شناسایی و پیش بینی های لازم به منظور رفع این مشکل برای روز انتخابات بعمل آمده است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد