فرماندار هرسین:

محتکران از عوامل اصلی تورم اند / مردم محتکران و انبارهای مشکوک را معرفی کنند

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30753|23:16 - 1400/08/30
نسخه چاپی
محتکران از عوامل اصلی تورم اند / مردم محتکران و انبارهای مشکوک را معرفی کنند
فرماندار هرسین در جلسه شورای اداری خواستار همکاری و هم افزایی گسترده مردم با مسئولین در شناسایی محتکران و انبارهای مشکوک و غیر قانونی شد.

به گزارش دیوانگاه ،فرماندار هرسین در جلسه شورای اداری خواستار همکاری و هم افزایی گسترده مردم با مسئولین در شناسایی محتکران و انبارهای مشکوک و غیر قانونی شد.

 

دکتر عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین همچنین از گشت های نظارتی ، تعزیرات و ستاد تنظیم بازار خواست فعالیت های خود را گسترش دهند و به شناسایی انبارهای ثبت نشده در سامانه جامع انبارها بپردازند.

 

وی ادامه داد : محتکران ، افراد سودجو و فرصت طلب عامل گرانی و کمبود اجناس در بازاراند  بنابراین با توجه به شرایط خاص کشور شناسایی ، تعقیب و کشف اجناس احتکاری آنان بسیار ضروری است.

 

کنجوریان ابزار داشت : مردم می توانند نشانی و آدرس انبارهای مشکوک را به فرمانداری و یا مراجع امنیتی و انتظامی اطلاع رسانی نمایند و دست محتکران را از بازار قطع کنند.

 

سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون در ادارات از دیگر موارد مورد تاکید فرماندار هرسین بود و تصریح کرد : کارکنان ادارات باید در امر واکسیناسیون پیشرو و مشارکت جدی داشته باشند.

 

وی‌ افزود : مسئولین می بایست پیگیر واکسیناسیون کارکنان حوزه های تحت پوشش خود باشند و مطمئن شوند کلیه کارکنان دارای کارت واکسن هستند.

 

تامین سوخت توسط ادارات مربوطه برای روستاهای فاقد گاز و جمع آوری متکدیان توسط شهرداری و بهزیستی از دیگر مواردی بود که کنجوریان بر اجرای آن تاکید کرد.

 

فرماندار شهرستان هرسین همچنین عملکرد خبازی ها در ماههای اخیر را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : در چند ماه گذشته اکثر خبازی ها عملکرد خوبی داشته اند و برای تعدادی هم پرونده تخلفاتی تشکیل شده است.

 

به گفته دکتر کنجوریان در ۶ ماه گذشته برای خبازان متخلف ۷۵ پرونده تخلفاتی به ارزش ۲۰ میلیون تومان تشکیل شده است.

 

کنجوریان در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد : ۴۰ نفر از بسیجیان بعنوان بازرس افتخاری بزودی فعالیت خود را مبنی بر نظارت بر عملکرد خبازی ها آغاز خواهند کرد.

 

صرفه جویی در مصرف انرژی ، تکریم مراجعه کنندگان ، حضور به موقع مسئولین و کارکنان ادارات در محل کار ، جلوگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز از دیگر موارد مطرح شده فرماندار هرسین در جلسه شورای اداری بود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد