به مناسبت هفته معلم صورت گرفت/

دیدار فرمانده و کارکنان سپاه ناحیه هرسین با مدیر و کارکنان آموزش و پرورش

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30924|15:56 - 1401/02/12
نسخه چاپی
دیدار فرمانده و کارکنان سپاه ناحیه هرسین با مدیر و کارکنان آموزش و پرورش
فرمانده سپاه ناحیه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه و مسئول بسیج دانش آموزی با رئیس .معاونین و کارکنان آموزش و پرورش هرسین به مناسبت هفته معلم و سالروز شهادت علامه استاد شهید مرتضی مطهری دیدار کردند.

به گزارش دیوانگاه ، سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه، حجت الاسلام امامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه وسرگرد سنگ سفیدی مسئول بسیج دانش آموزی با رئیس .معاونین و کارکنان آموزش و پرورش هرسین به مناسبت هفته معلم و سالروز شهادت علامه استاد شهید مرتضی مطهری دیدار کردند. 

 

 

سرهنگ کرمی در این دیدار ضمن گرامیداشت  و تبریک این روز به مدیر و مجموعه آموزش و پرورش اظهار داشت: معلمان عزیز ما باید دغدغه های مقام معظم رهبری را در گام دوم انقلاب مد نظر قرار دهند و قطعاً سیاست های کلی آموزش و پرورش در این راستا حرکت می‌کند سپاه و بسیج همواره به عنوان بازوان توانمند در کنار آموزش و پرورش حضور داشتند.

 

 

وی افزود: ما شاهد بودیم با وجود بیماری کرونا تلاش‌های خوبی ازسوی فرهنگیان شهرستان در روستاها و در راستای علم آموزی به دانش آموزان صورت می‌گرفت که بر خود لازم می دانیم از زحمات معلمان عزیز تشکر کنیم.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین خاطرنشان کرد:  دشمن برای فرزندان ما برنامه هایی دارد  و از روش های مختلفی استفاده می کند ما باید هوشیار باشیم از هدفی که داریم دور نشویم.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد