حجت الاسلام ویسی:

انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهرستان هرسین برگزار شد/ ۵نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل شد

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30940|15:05 - 1401/02/31
نسخه چاپی
انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهرستان هرسین برگزار شد/ ۵نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل شد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هرسین: در این دوره از انتخابات شورای هیات مذهبی که با حضور پر رنگ برادران و خواهران برگزار شد ۵نفر به عنوان اعضای اصلی و ۳نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

حجت الاسلام ویسی رئیس اداره تبلیغات اسلامی  شهرستان هرسیندر گفتگو اختصاصی با دیوانگاهاز حضور همه ی هیآت مذهبی در این دوره از  انتخابات تشکر و کرد و اظهار داشت : در این دوره از انتخابات شورای هیات مذهبی که با حضور پر رنگ برادران و خواهران  برگزار شد ۵نفر به عنوان اعضای اصلی و ۳نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

 

 

وی افزود: پنج نفر اصلی  شامل آقایان   ۱-نوروز درویشی ۲-فردین رضائی ۳-سعید شهبازی۴-ساسان مرادی ۵-جلال عزیزی و سه نفر اعضای علی البدل شامل ۱-آقای سعید ولی خانی ۲-آقای حسن رستمی ۳-خانم فرخنده عباسی می باشند.

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خاطرنشان کرد: با توجه فرموده مقام معظم رهبری هیات کانون جهاد تبیین  هستند و لازم است هیئت ها در عمل به این یک فرمان حضرت آقا جامعه ی عمل بپوشاند.

 

 

ویسی اظهار داشت: این دوره از انتخابات با حضور نماینده ی محترم فرماندار شهرستان هرسین نماینده محترم نیروی انتطامی بازرس اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه و مدیر اداره تبلیغات شهرستان هرسین برگزار شد.

 

 

گفتنی است انتخابات شورای هیئت های مذهبی همزمان با سراسر کشور در محل اداره تبلیغات شهرستان ها امروز جمعه برگزار شد.

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد