وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :

همه مشکلات بیان شده را پیگیری میکنیم/ تخصیص اعتبار ۸۰۰میلیون تومانی برای سینمای هرسین

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30993|23:18 - 1401/06/04
نسخه چاپی
همه مشکلات بیان شده را پیگیری میکنیم/ تخصیص اعتبار ۸۰۰میلیون تومانی برای سینمای هرسین
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در هرسین گفت: پروژه های نیمه کاره را هم ولو اینکه مصوبه سفر رئیس جمهور نداشته باشد انجام می‌دهیم.

به گزارش دیوانگاه ،دکتر اسماییلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در هرسین اظهار داشت: احساس می‌کنیم فاصله جدی بین استعدادهای فرهنگی و هنری با حداقل زیرساخت ها هست و این غیر قابل قبول است.

 

وی افزود: ان‌شاالله مدیر کل استان با استفاده از نظرات مدیران این سه شهرستان مطالب را احصاء کنند و به ما برساند که حقی از کسی صنایع نشود.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تخصیص اعتبار ۸۰۰میلیونی برای سینمای هرسین خاطرنشان کرد: اعتبارات خوبی را پیش‌بینی کردیم و پروژه های نیمه کاره را هم ولو اینکه مصوبه سفر رئیس جمهور نداشته باشد انجام می‌دهیم.

 

اسمائیلی اظهار داشت: برای کتابخانه ها اعتبارات خوبی گذاشته شده است و نیاز به پیگیری مدیر کل استان دارد. 

 

وی در ادامه افزود: امروز در حوزه زیر ساختی آن مواردی که جلو رفتیم را باید تکمیل کنیم.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم توجه ویژه به مناطق محروم استان تصریح کرد: سینما سیار را در اختیار استان قرار می‌دهیم که مناطق محروم هم پوشش داده شود.

 

اسمائیلی اظهار داشت: در موضوع موسسات فرهنگی هنری باید زیرساخت ها را تقویت کنیم مدیر کل استان دنبال کنند که بحث ثبت موسسات فرهنگی و هنری افزایش پیدا کند.

 

وی افزود: بیمه هنرمندان وخبرنگاران در حال انجام است و در صندوق هنرمندان و موضوع فعالیت های  قرآنی و خبرنگاری را اضافه کردیم و باید عضویت در صندوق تسهیل شود.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه همه مشکلات بیان شده را پیگیری میکنیم  خاطرنشان کرد: در بحث کانون های فرهنگی مساجد بودجه خوبی در نظر خواهیم گرفت.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد