مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین در گفتگو با دیوانگاه :

تشکیل پرونده برای 3خبازی دارای تخلفات تراکنش/ دو نانوایی هم تشویق شدند

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31001|19:00 - 1401/06/12
نسخه چاپی
تشکیل پرونده برای 3خبازی دارای تخلفات تراکنش/ دو نانوایی هم تشویق شدند
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین گفت: در بازرسی های صورت گرفته از خبازی های سطح شهر 3 نانوایی دارای تخلفات با تراکنش بالا بودند که در این زمینه پرونده تشکیل شده و به مراجع قضایی معرفی شدند.

دکتر سیامک الیاسپور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین  در گفتگو با دیوانگاه اظهار داشت: تعداد کل نانوایی ها در شهرستان هرسین ۱۰۱ نانوایی می باشد که ازاین تعداد ۷۷ نانوایی یارانه ای نوع 2 و 24نانوایی نیمه یارانه ای نوع 2 می باشد که نوع پخت این تعداد نانوایی شامل ماشینی، بربری، ریزشی و تافتان می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه حدود ۹۹ درصد خبازی ها به دستگاههای پوز مجهز شده اند افزود:  در بازرسی های صورت گرفته از خبازی های سطح شهر 3 نانوایی دارای تخلفات با تراکنش بالا بودند که در این زمینه پرونده تشکیل شده و به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد تذکرات به دلیل عدم کیفیت نان،  عدم رعایت ساعت کاری ، کم فروشی،  گرانفروشی،  تراکنش بالا،  تراکنش کم و تکرار تراکنش از یک کارت بوده است.

 

 

الیاسپور در ادامه اظهار داشت: البته در بحث نظارت ها تشویقات هم در نظر گرفته میشود که در این راستا دو نانوایی با افزایش سهیمه به دلیل عملگذد خوبشان مورد تشویق قرار گرفته اند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد