عبادالله کنجوریان:

از توان شهرستان در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز استفاده خواهیم کرد

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31060|19:21 - 1401/08/01
نسخه چاپی
از توان شهرستان در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز استفاده خواهیم کرد
جلسه شورای اقامه نماز شهرستان هرسین استان کرمانشاه با هدف تشریح فعالیت های ستاد اقامه نماز و شیوه اجرا در سطح شهرستان برگزار شد.

به گزارش دیوانگاه ، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان هرسین با حضور حجت الاسلام علی مولوی مدیر و کارشناس ستاد استان ، امام جمعه ، فرماندار و اعضای شورای اقامه نماز و شورای اداری در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

 

 

-در این جلسه علی مولوی مدیر ستاد استان با استناد به آیه ۱۴ سوره طه در خصوص اهمیت و جایگاه فریضه الهی نماز و پرستش خدای یکتا و ذکر و یاد خالق هستی، برکات انجام این واجب و نیز راه های تبلیغ و گسترش و تعمیق نماز مطالبی را به سمع و نظر حاضرین رساند.

 

 

-مدیر ستاد استان با بیان و تشریح آیین نامه تشکیل شورای اقامه نماز در سطح استان و شهرستان، بر تشکیل مستمر  این جلسات بصورت فصلی، با استفاده از توان شهرستان تاکید کرد.

 

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضایی امام جمعه هرسین به بیان اقدامات انجام شده و تلاش صورت گرفته در باب تعمیق فرهنگ نماز پرداخته و با استناد به حدیثی از امام صادق (ع) ، توجه جدی به انجام این واجب در وقت فضیلت را یاد آور و مطالبی را در رابطه با اهمیت آن عنوان کرد.

 

 

امام جمعه هرسین تلاش همگان را درخصوص اقامه تکلیف الهی نماز در شهرستان و جامعه را مورد تاکید قرار داد .

 

 

-در این جلسه کنجوریان فرماندار شهرستان ضمن بیان اهمیت نماز ازدیدگاه قرآن و حدیث، اظهار داشت: از کلیه امکانات و توان شهرستان در جهت توسعه و ترویج فرهنگ معنوی نماز استفاده کرده و خواهیم کرد، لذا تلاش شده تا  در سطح ادارات و ارگانها با  فراهم نمودن زمینه لازم در خصوص اقامه نماز جماعت در وقت فضیلت آن به نحو شایسته اقدامات لازم صورت پذیرد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد