جلسه شورای اداری هرسین با محوریت برگزاری برنامه های دهه فجر برگزار شد/

حجت الاسلام رضایی: مدیران با بیان دستاوردها روحیه امید را به جامعه تزریق کنند

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31202|14:14 - 1401/11/06
نسخه چاپی
حجت الاسلام رضایی: مدیران با بیان دستاوردها روحیه امید را به جامعه تزریق کنند
با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و مسئولین شهرستان جلسه شورای اداری هرسین با محوریت برگزاری برنامه های دهه فجر برگزار شد.

به گزارش دیوانگاه ،با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و مسئولین شهرستان جلسه شورای اداری هرسین با محوریت برگزاری برنامه های دهه فجر برگزار شد.

 

حجت الاسلام رضایی در ابتدای این جلسه اظهار داشت: مادر هیچ کشوری سراغ نداریم که انقلاب کرده باشد و در حق او این همه کارشکنی شده باشد ولی در مقابل این همه دستاورد و پیشرفت داشته باشد، طبق آمار سازمان ملل در طول این چهل و سه سال هیچ کشوری به این حد از رشد نرسیده است.

 

وی افزود: مدیران باید دستاوردها نظام و انقلاب را در طول این 43سال به مرد منتقل کند و روحیه امیدواری را به جامعه تزریق کنند.

 

امام جمعه هرسین خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که علی‌رغم اینکه مردم نسبت به مسائل شهرستان آگاهی دارند از افتتاح پروژه های و طرح های تکمیل شده استفاده شود.

 

در ادامه این جلسه برزو موسوی موسوی فرماندار هرسین به مسئولین ادارات و ارگان ها می خواهیم که در این ایام پیش رو با حضور در اماکن عمومی و مساجد پیگیر رفع مشکلات باشند ودستاوردهای نظام و انقلاب را برای مردم بازگو کنند.

 

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: هدف این است که پروژه های تکمیل شده افتتاح شود و از مسئولین ادارات هم میخواهیم که در افتتاح طرح ها این موضوع را مد نظر قرار دهند.

 

سرهنگ موسوی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این جلسه با اشاره به اقدام برخی کشورهای اروپایی در تحریم سپاه، هتک حرمت نشریه فرانسوی به علما و مراجع و همچنین هتک حرمت با قرآن کریم در سوئد اظهار داشت: این اقدامات نشانه عجز و ناتوانی نظام سلطه است و با این کارها می خواهند روحیه مسلمانان را تضعیف کنند.

 

وی افزود: ما در هیچ دوره ای از انقلاب اسلامی توقف نداشته ایم لذا به سهم خودم از اقشار مختلف مردم و تمام کسانی که ابراز احساسات داشتند نسبت به مجموعه سپاه تشکر میکنم هر چند که این حمایت مردم از مجموعه سپاه بار اول نیست و این موضوع عزم ما را برای خدمت به مردم جدی تر می کند.

 

در بحث برنامه های دهه مبارک فجر تبلیغات محیطی مهم است همچنانکه خاطرات ما از گذشته و این ایام موید این موضوع است و لازم است که هر کدام از ادارات به سهم خودشان در این زمینه کوشا باشند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد