تماس سارق با پلیس هرسین پس از ارتکاب سرقت

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31326|13:56 - 1402/02/20
نسخه چاپی
تماس سارق با پلیس هرسین پس از ارتکاب سرقت
فرمانده انتظامی هرسین از دستگیری سارقی خبر داد که پس از ارتکاب سرقت کابل و تجهیزات انتقال برق برای رد گم کنی موضوع سرقت را به پلیس گزارش می کرد.

سرهنگ "علی عزیزیان" در گفتگو با  دیوانگاه،  اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت سیم برق و تجهیزات مخابراتی در شهرستان هرسین، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: به دنبال وقوع یک مورد سرقت تجهیزات دکل مخابراتی از اپراتورهای تلفن همراه روستایی، ماموران پاسگاه پریوه بلافاصله به محل اعزام شدند که یک نفر به ماموران مراجعه و خود را تکنسین تعمیر و نگهداری معرفی و عنوان کرد از دکل مخابراتی روستای مذکور اقلامی به سرقت رفته است.

 

سرهنگ عزیزیان افزود: با هوشیاری و زیرکی مامورین انتظامی هرسین و طی استعلام از شماره ملی تماس گیرنده مشخص شد وی دارای سابقه دستگیری به خاطر سرقت بوده و قبلا نیز چندین فقره سرقت را به پلیس منعکس کرده است.

 

رئیس پلیس هرسین خاطرنشان کرد: با بررسی های بیشتر و همچنین بازرسی از داخل خودرو نامبرده، تمامی اقلامی که اعلام سرقت شده بود کشف گردید.

 

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص خبر داد و گفت: تحقیق و بازجویی از سارق حرفه ای که قصد گمراه کردن ماموران را داشت ادامه دارد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد