نمایش 1 - 10 از 17
یادداشت//
انتقال سفارت‌خانه آمریکا به بیت‌المقدس که بر خلاف قطعنامه ۴۷۸ شورای امنیت و تحت فشار رژیم ‌صهیونیستی صورت گرفت، یک خطای استراتژیک بزرگ به شمار می‌آید
یادداشت//
از منظر اسلام تنها ملاک غیریت‌سازی، ایمان و کفر بوده و تنها با این معیار است که خودی از خصم، بازشناخته می‌شود.
یادداشت//
سیاسی کاری و استمرار عزل و نصب های بی مورد در سیستم آموزشی هرسین به غیر از ظلم به توسعه فرهنگی و انتقال ارزش ها هیچ چیز دیگری نمی تواند باشد.
موج جدیدی از پیامک های بی هدف با این مضمون که( فلان مبلغ به عنوان مستمری به حساب شما واریز شده است) به سمت مردم سرازیر شده که موجی از سردرگمی را در بین جامعه ایجاد کرده است.
یادداشت:
بیانات رهبر معظم انقلاب در حقیقت بازخوانی استراتژی ملی نظام و انقلاب از منظر فن و علم توسعه و کاربرد سیاست ها در عرصه داخلی و منطقه ای و بین المللی به صورت همزمان می باشد .
یادداشت/
آقازاده ای که به جرم ارتشاء برای گذرندان محکومیت خود عازم زندان بود با فضا سازی های رسانه ای خانواده هاشمی و با بدرقه و اسپند به بند رفت اما شاید مهم ترین پیام "شو" هاشمی ها بعد از اجرای عدالت، سخنان خود اکبر هاشمی رفسنجانی به عنوان پدر این مجرم شهیر باشد.
حسین شریعتمداری/
از آنجا که تصویب قطعنامه فصل هفتمی اخیر متن یاد شده را قطعی و لازم‌الاجرا خواهد کرد، انتظار می‌رود- و‌انتظار منطقی و فوری و حیاتی نیز هست- که جمهوری اسلامی ایران نظر نهایی خود درباره آن را به نتیجه بررسی‌های دقیق این سند از سوی مجلس شورای اسلامی، شورای عالی امنیت ملی موکول کند و برای انجام این بررسی دقیق علاوه بر دو نهاد یاد شده، از حقوقدانان برجسته و صاحبنظران دیگر نیز به طور جدی دعوت به عمل آورد.
یادداشت/ مسلم معین
به نظر می رسد تنها راه باقی مانده در این منگنه بین المللی برای ایران موضع صریح و سریع وزارت خارجه در تجدید نظرخواهی برای متن قطعنامه است در غیر این صورت یک جو جهانی علیه ایران برای عمل به تعهداتی ایجاد شده است که کاملا غیرممکن و غیر عقلانی می نماید.
یادداشت/ مسلم معین
خروجی مذاکرات هرچه باشد باید به وحدت و وفاق ملی بینجامد در غیر این صورت حتی بیشترین ستاده های ما از مذاکرات هم به هیچ وجه با ذره ای از فضای همدلی و همزبانی داخلی قابل مقایسه نیست.
یادداشت/ مسلم معین
هاشمی رفسنجانی که شاید بتوان سخنان روز گذشته وی را عصبانیت وی از ابلاغ نهایی حکم مهدی هاشمی و زندانی شدن 10 ساله وی به جرم های متعدد اقتصادی و امنیتی عنوان کرد، باید بداند که استخوانهای مردم را نه تحریم بلکه آقازاده ها و متخلفینی خرد می کنند که دستگاه قضایی کشور این روزها سخت مشغول پالایش آنهاست.

صفحه‌ها