در دومین روز از هفته دفاع مقدس//

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در هرسین برگزار شد+تصویر

سرویس: اجتماعیکد خبر: 28690|16:48 - 1396/07/01
نسخه چاپی
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در هرسین برگزار شد+تصویر
صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در هرسین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه،صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در هرسین برگزار شد.

 

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در ابتدای این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و با اشاره به تاریخچه مختصری از دوران جنگ تحمیلی اظهار داشت: صدام با زیر پا گذاشتن قرار داد الجزایر و حمایت خیلی از کشورهای غربی به کشور ما تجاوز کرد که با مقاومت 8ساله ملت ایران مواجه شد.

 

وی افزود: برخی ها  این تفکر را دارند که جوانانی که به جبهه رفتند و شهید شدند مردم عادی بودند در صورتی که خیلی از شهدای ما از اقشار با سواد و تخبه کشور بودند.

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین تصریح کرد: رزمندگان ما برای حفظ این نظام خون دلها خورده اند تا این مملکت به اینجا رسیده است و اکنون ما نیروهای نظامی و انتظامی وظیفه داریم با اهدای خون خود از این مملکت دفاع کنیم.

 

در ادامه حجت الاسلام اجرایی امام جمعه شهرستان هرسین به بیان ویژگی های دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: در ابتدای جنگ ما از امکانات اولیه محروم بودیم اما امروز با کمال افتخار و به همت و توان نیروهای جوان و مهندسین خود توانسته ایم به جایی برسیم که ابرقدرت ها از توان موشکی ما میترسند.

 

ایشان  افزود: به لطف خدا دفاع مقدس باعث شد تا مفاهیم ارزشی نظام سرلوحه نیروهای نظامی ما قرار گیرد، امروز درس های دفاع مقدس چراغ و نقشه راه برادران ایمانی ما در عراق، یمن، سوریه، لبنان و بحرین است.

 

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: رزمندگان ما در دفاع مقدس علی رغم تحریم های زیاد توانستند روی پای خود بایستند و آنچه را از سلاح و تسلیحات نیاز دارند خودشان بسازند.

 

در پایان این مراسم از سربازان نمونه تقدیر به عمل آمد.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد