از مجموعه برنامه های آبروی محله افتخار کوچه/

یادواره 9شهید پایگاه شهید صفری بخش بیستون برگزار شد+فیلم و عکس

سرویس: جهاد و شهادتکد خبر: 29192|09:05 - 1396/11/18
نسخه چاپی
یادواره 9شهید پایگاه شهید صفری بخش بیستون برگزار شد+فیلم و عکس
با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم و از مجموعه برنامه های آبروی محله افتخار کوچه یادواره 9شهید پایگاه شهید صفری بخش بیستون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم و از مجموعه برنامه های آبروی محله افتخار کوچه  یادواره 9شهید پایگاه شهید صفری بخش بیستون برگزار شد.

 

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر در سخنانی اظهار داشت: شهدا بر اعمال ما حاضر و ناظر هستند و ای کاش فرصتی بود که میتوانستیم خاطراتی از شهدا را به عنوان الگوهای امروز نسل جوان بیان کنیم.

 

وی افزود: شهدا را باید با تمام خصوصیت های آنان از جمله اخلاق، عبادت در زمان نبرد، اخلاص، تقوا و توصل به ائمه شناخت، حضور در جبهه ها جز با تهزیب و خودسازی امکان نداشت.

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین تصریح کرد: امروز تداوم راه شهدا با هیچ ضد ارزشی جمع نمی شود و باید پرسید که ما برای پیشرفت نظام و خدمت به مردم چه کرده ایم.

 

محمدی در ادامه اظهار داشت: شهدا ما را به تقوا و اطاعت را رهبری دعوت کرده اند در تمام وصیت نامه نامه شهدا به تبعیت از ولایت فقیه و و اطاعت از امام سفارش شده است.

 

در پایان این مراسم با حضور مسئولین از خانواده معظم شهدا تجلیل شد

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد