در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد صورت گرفت:

غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام هرسین

سرویس: اجتماعیکد خبر: 30136|17:18 - 1399/05/05
نسخه چاپی
غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام هرسین
صبح امروز و با حضور مسئولین شهرستان مزار شهدای گمنام هرسین غبارروبی و عطر افشانی شد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، همزمان با سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد امام جمعه و برخی از مسیولین شهرستان با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

 

 

حجت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین در این مراسم اظهار داشت:  پنجم مردادماه سالروز عملیات افتخار آفرین مرصاد که باید این روز رو گرامی بداریم، عملیات مرصاد یک اتفاق بود که ثمراتی بسیار بزرگی داشت.منافقین آمدند تصمیم گرفتند با حمایت استکبار و رژیم بعث می خواستند از غفلت هایی استفاده بکند و این نظام عزیز مارا ساقط بکند

 

 

وی افزود:  نیروی های مخصوص ارتش با فرماندهی شهید صیاد شیرازی جانانه مقاومت کردند.و به استکبار اعلام کردند که از این خواب ها نبینید.

 

 

امام جمعه هرسین خاطرنشان کرد: آمریکا محرک اصلی منافقین درعملیات فروغ‌ جاویدان‌ بود و در ۶۷/۰۴/۲۷ در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران قطعنامه۵۹۸ رو پذیرفته بود رژیم صدام با تصور این‌که‌نظام اسلامی‌ ضعف‌پیدا کرده است مجددا به خاک ایران حمله کردند و  در منطقه جنوب به خرمشهر و اهواز در جبهه‌های میانی و غرب کشور به عملیات نظامی مبادرت کردند.

 

 

حجت الاسلام اجرایی اظهار داشت: دستاورد عملیات مرصاد سرافکندگی کاخ سفید و رسوایی منافقین بود و وحدت ملی در کشور بیشتر شد.آن ها فهمیدن که با نظامی مردمی نمی شود شوخی کرد.

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد