دیدار رئیس اداره تبلیغات و مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) هرسین با فرمانده سپاه ناحیه

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30762|00:31 - 1400/09/05
نسخه چاپی
دیدار رئیس اداره تبلیغات و مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) هرسین با فرمانده سپاه ناحیه
رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مدیر مدرسه علمیه شهرستان هرسین و جمعی از طلاب و روحانیون با فرمانده سپاه ناحیه و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.

به گزارش دیوانگاه ،دیدار حجت الاسلام ویسی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام عبدی مدیر مدرسه علمیه شهرستان هرسین و جمعی از طلاب و روحانیون با سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه و حجت الاسلام امامی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه به مناسبت هفته بسیج

 

 

سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این دیدار ضمن تشکر از حضور روحانیون معظم و تاکید در وجود همکاری تنگاتنگ بین سپاه و روحانیت اظهار داشت: بسیج در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب و سند اعتلای ده ساله طرحی با عنوان  راه اندازی محلات اسلامی با محوریت روحانیت، مساجد و مردم سالاری را در دستور کار دارد و انشاالله این طرح محله به محله و روستا به روستا در جهت تحقق منویات رهبری در این بیانیه انجام میشود.

 

 

وی افزود: در کل هدف این است که در این طرح کارکردهای مسجد و نقش روحانیت را در مساجد تقویت کنیم و لازم است که بستر این کار از حوره های علمیه شروع شود.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه هرسین تصریح کرد:  این طرح به صورت علمی و زیر ساختی و در تمام زمینه ها انجام میشود که در اصل هدف نهایی ما تحقق مردم سالاری دینی است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد