نادیده گرفتن خطوط انقلاب اسلامی تحقیر ملت ایران به شمار می رود

کد خبر: 8861|09:05 - 1393/01/20
نسخه چاپی
نادیده گرفتن خطوط انقلاب اسلامی تحقیر ملت ایران به شمار می رود
<span style=\"color: rgb(204, 0, 23);\">دیوانگاه:&nbsp;</span> با توجه به منویات رهبری در زمینه نامگذاری شعار سال با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و وظیفه&nbsp; مردم و مسئولین در زمینه این شعار و تحقق آن به نظر می رسد بررسی های فراوان و کارشناسی شده در زمینه فرهنگ و اقتصاد و وجود خلأ های بسیار که در این زمینه دیده شده منجر به نامگذاری این سال از سوی معظم له شده است.

<span style="\&quot;color:" rgb(204,="" 0,="" 23);\"="">به گزارش خبرنگار دیوانگاه، با توجه به منویات رهبری در زمینه نامگذاری شعار سال با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و وظیفه  مردم و مسئولین در زمینه این شعار و تحقق آن به نظر می رسد بررسی های فراوان و کارشناسی شده در زمینه فرهنگ و اقتصاد و وجود خلأ های بسیار که در این زمینه دیده شده منجر به نامگذاری این سال از سوی معظم له شده است.
تحقق این شعار و عمدتأ اصلاح فرهنگ جامعه و سامان دادن به وضعیت اقتصاد کشور که چندین سال است که رهبر معظم انقلاب روی آن تأکید دارند و امسال به گونه ای سخنان ایشان حکم جهاد در این دو مقوله(اقتصاد و فرهنگ) به شمار می رود نیاز به پیگیری مستمر دارد.
به نظر می رسد زمانی می توانیم در این مسیر حرکت کنیم که الزامات مورد نظر در این زمینه را رعایت کنیم، گستره فرهنگ از کوچکترین مسائل فردی تا بزرگترین مسئولیت های اجتماعی را در بر می گیرد و باید یک محدوده خاص برای این موضوع در نظر گرفته شود.
در روزگاری که ملت و مردم ایران با انواع و اقسام تحدیدهای اقتصادی وو تهاجمات فرهنگی مواجهه هستند نادیده گرفتن خطوط انقلاب اسلامی و ملت ایران تحقیر آنان به شمار می رود و باعث نشر بذر بی اعتمادی مردم نسبت به مسئولین دولت می شود.
در این موقعیت حساس دیدار بعضی از مدیران دولت با فتنه گران در حقیقت دهن کجی به مردم بوده که این رفتار قابل پیگیری است.
شاید به نظر برسد که فتنه گران از این نحوه سیاسی کاری ها سودی برده باشند اما در طرف مقابل مدیران و مسئولان ملاقت کننده خود را در ذهن مردم در موضع پاسخگویی قرار داده اند و باید در این مورد به مردم پاسخ بدهند.
هر چند این قضیه با احضار به مجلس و سکوت کردن آنها و عدم عذر خواهی از مردم سعی در بی اهمیت جلوه دادن این موضوع دارند ولی در حقیقت اذهان مردم این تنوهین ها را فراموش نمی کنند.
در چنین موقعیتی که مردم در وضعیت بد اقتصادی، تعطیلی پروژه های بزرگ، بیکاری جوانان و انواع و اقسام مشکلات اقتصادی به سر می برند و وضعیت بهداشت کشور به صورتی در آمده که مردم توانایی تأمین مخارج بیمارستانی و درمانی خود را ندارند و در طرف مقابل دولت توانایی پشتیبانی بیمه ها و هزینه های بیمارستانی را ندارد و در زمینه فرهنگی هم مشکلات فذاوانی داریم و و یک الگوی ایرانی اسلامی ثلبتی وجود ندارد بهتر است مسئولین به جای این دید و بازدید های سیاسی و خارج از عرف و به فکر مشکلات و ملزومات مردم باشند.       
 

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد