پایگاه خبری تحلیلی دیوانگاه17:55 - 1400/03/29

فرماندار هرسین اسامی منتخبان شورای این شهر را اعلام کرد

فرماندار شهرستان هرسین از پایان شمارش آرای انتخابات شورای شهر هرسین خبر داد و گفت: «علی امیدی، الهه رستمی، یوسف عسگرپور، کیوان الهیاری و محمدجواد جواهری» پنج منتخب مردم در ششمین دوره انتخابات شورای این شهر هستند.

عبادالله کنجوریان روز شنبهدر گفت‌ وگو با خبرنگار دیوانگاه افزود: «علی امیدی» با پنج هزار و ۱۹ رای، «الهه رستمی» با چهار هزار و ۷۴۵ رای، «یوسف عسکرپور» با چهار هزار و ۶۴۸ رای، «کیوان الهیاری» با چهار هزار و ۵۷۴ رای و «محمدجواد جواهری» با چهار هزار و ۶ رای، پنج منتخب ششمین دوره انتخابات شورای شهر هرسین شدند.

 

به گفته او، «فرشاد عظیمی» و «نوروز درویشی» هم به عنوان دو عضو علی البدل این شورا انتخاب شدند.

 

کنجوریان درباره بخش بیستون شهرستان هرسین هم گفت: با توجه به اینکه سه نفر از هشت نامزد انتخابات شورای شهر بیستون پیش از انتخابات انصراف دادند و تعداد نامزدها از حد نصاب حداقل ۶ نفر کمتر شد، به همین دلیل انتخابات شورا در این بخش برگزار نشد.

 

فرماندار شهرستان هرسین همچنین از مشارکت ۶۰ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات روز جمعه خبر داد و یادآور شد: بیش‌ از ۳۷ هزار نفر در انتخابات ریاست‌جمهوری و بیش‌ از ۲۶ هزار نفر در انتخابات شورای شهر هرسین مشارکت کردند.

 

کنجوریان از همت و حضور گسترده مردم شهرستان هرسین در انتخابات قدردانی کرد و گفت: این حماسه بزرگ و حضور پرشور را به همه ملت ایران به‌ویژه مردم شهرستان تبریک می‌گویم.