آخرین اخبار

2. آبان 1399 - 11:44   |   کد مطلب: 30262
نماینده فرماندار درکمیسیون نظارت شهرستان گفت: در بازرسی های صورت گرفته 8 واحد نانوایی که پروتکل های بهداشتی و ساعات کاری را رعایت نکرده بودند برای انها پرونده تعزیراتی تشکیل داده شد.

با حضور نماینده فرماندار درکمیسیون نظارت و هیات اجرایی ، تعزیرات حکومتی ، رئیس اداره صمت ، بازرسان ادارات بهداشت و درمان ،  اتاق اصناف و رئیس بسیج اصناف شهرستان هرسین از نانوایان شهر هرسین بازرسی به عمل آمد .

 

 

شاهرخ بیگی نماینده فرماندار در این خصوص در گفتگو با دیوانگاه، اظهار داشت : به منظور بازرسی از واحدهای صنفی ، نانوایان و رضایت مندی شهروندان محترم  گشت های مشترک با حضور بازرسان ادارات ذی ربط تشکیل داده شده  و در این بازرسی ها با کسانی که اقدام به کم فروشی ، گران فروشی و همچنین صنوفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند طبق قانون نظام صنفی برخورد می شود .

 

 

وی افزود : در بازرسی امروز که از نانوایان شهر هرسین صورت گرفت اکثر نانوایان پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده بودند ولی متاسفانه 8 واحد نانوایی  پروتکل های بهداشتی و ساعات کاری  را رعایت نکرده بودند که برای انها پرونده تعزیراتی تشکیل داده شد.

 

 

نماینده فرماندار درکمیسیون نظارت و هیات اجرایی خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم هرسین و بیستون درخواست میشود که در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره ۱۲۴ اداره صمت و یا ۴۵۱۲۷۰۷۵ تماس بگیرند و بازرسان مارا ازتخلفات  اگاه سازند و همچنین  برای پیشگیری از کرونا درهنگام‌ خرید نان از ماسک استفاده کرده و  فاصله اجتماعی  را رعایت کنند .

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما